Шумоізоляція

 
Ефект шумо та вібро ізоляції авто

Комфорт понад усе! Спокій і затишок в салоні створить шумоізоляція автомобіля.

 

Підвищений рівень шумів в салоні автомобіля значно швидше втомлює водія, що позначається на його нервовій системі, безпеці та  безпеці пасажирів. Дана проблема особливо актуальна для тих, хто проводить багато часу за кермом.

 

Що відчувають водій і пасажири після проведення робіт з шумоізоляції автомобіля? Перша поїздка після цього, як правило, стає справжнім одкровенням. Уявіть: ви рухаєтеся по завантаженій автостраді, але жодний сторонній звук ззовні не порушує вашого спокою і душевної рівноваги.

 

Процес шумоізоляції автомобіля

Ми виконуємо роботи з шумоізоляції салону - даху і дверей, позбавляємо пасажирів необхідності слухати шум двигуна та дороги за межами авто, встановлюємо вібродемпфери для усунення вібрації на кузові, від агрегатів, вузлів. Ми виконуємо роботи на високому професійному рівні, що забезпечує їх ефективність і довгий термін служби. Серед усього розмаїття засобів матеріали, що застосовуються нашою компанією, сміливо можна назвати кращими в цій галузі. Їх якість ми перевірили на досвіді власної роботи, а тому можемо гарантувати відмінний результат нашої шумоізоляції салону.

 

Різні марки автомобілів сильно відрізняються за рівнем шуму в салоні і, відповідно, вимагають різного підходу для проведення шумоізоляції салону. Шумоізоляція автомобілів навіть таких загальновизнаних марок, як, скажімо, Mercedes або Lexus, дає явний позитивний ефект.

 

Принцип роботи шумоізоляційного матеріалу

Шумоізоляція машини застосовується не тільки для прямого зниження шуму, а й для створення акустичного оформлення в тих місцях де встановлені динаміки, тобто в дверях. Таке застосування створює необхідні умови для правильної роботи динаміків. Навіть від недорогої акустичної системи при правильній акустичній підготовці можна добитися значно кращого звучання, ніж від більш дорогої, але встановленої без належної попередньої шумоізоляції.

  

Ми пропонуємо:
  • акустична підготовка
  • шумоізоляція елементів автомобіля, що усуває конкретні шуми в салоні
  • повна шумоізоляція салону автомобіля

 
Приклади робіт: 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.68 [67 Голоса (ів)]