Штатні автомагнітоли

 
Відображення GPS навігації на штатному заміннику RoadRover

Купуючи новенький автомобіль в автосалоні ми, як правило, замовляємо додаткові опції, але деякі "допи" стоять просто невиправдано дорого! Всім хочеться, щоб автомобіль був максимально укомплектований та зручний у використанні. Одна з найголовніших додаткових опцій, яка відноситься до зручності і комфорту, це аудіосистема в автомобілі!

 

Але практично всі імпортні автомобілі, які завозяться на український ринок, комплектуються аудіосистемами в більшості випадків можливості яких обмежуються прослуховуванням радіо і підтримкою прослуховування CD/MP3 дисків. У штатних магнітолах часто немає таких корисних і невід'ємних функцій як: читання карт флеш-пам'яті, підтримка Bluetooth, GPS-навігація, підтримка iPhone / iPod. Кращим способом вирішення даної проблеми є заміна штатного головного пристрою на альтернативне головний пристрій.

 

Встановлений штатний головний пристрій на Lexus

Замінники штатних магнітол відтворюють більшість форматів аудіо та відео файлів. Так само вони синхронізуються з Apple iPhone, iPod, що дозволяє відтворити треки прямо з плеєра або телефону.

 

Всі замінники штатних магнітол обладнані системою GPS навігації, оснащені модулем Bluetooth для підключення мобільних телефонів в режим гучного зв'язку, мають можливість підключення камери заднього виду або інших пристроїв передавальних відеосигнал.

 

Так само більшість пристроїв оснащені ТВ-тюнером і мають можливість виходу в інтернет.

 

Опціонально до замінників штатних голів можна підключати датчики контролю рівня тиску в шинах, відео-парктроніки і безліч інших пристроїв.

 

Найголовнішою перевагою замінників штатних магнітол можна вважати універсальність даних пристроїв: в одному головному пристрої Ви отримуєте цілий мультимедійний комплекс до якого ви зможете підключити будь-які інші пристрої без додаткових витрат на узгодження їх.

 

Показники датчиків тиску в шинах на штатній магнітолі Phantom

Ми пропонуємо товар різних цінових категорій провідних виробників, таких як FlyAudio, PMS, Dynavin, Phantom, RoadRover і nTray.

 

Так само ми пропонуємо штатні камери заднього, які встановлюються замість плафона підсвічування номерних знаків або в ручку багажника, а не в задній бампер автомобіля або в п'яті двері.

 

Більш докладно з даною продукцією Ви можете ознайомитися в нашому інтернет-магазині  www.2din.net.ua

 

Ми пропонуємо:
  • продаж і встановлення замінників штатних магнітол
  • продаж і встановлення штатних камер заднього виду
  • продаж і встановлення додаткових аксесуарів до штатних головних пристроїв

 

Приклади робіт: 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.18 [39 Голоса (ів)]