×

Повідомлення

No Images or Galleries Found

Охоронні системи

 
Охоронна система Pandora

Жоден автовласник не обходитися без установки охоронної системи в свій автомобіль.

 

Мотивація цієї установки може бути різною. Одні ставлять будь-яку сигналізацію, щоб просто була, інші ставлять комплексні рішення для того щоб їх автомобіль не був викрадений, треті ставлять аавтомобіль на обслуговування до спеціалізованих підприємств.

 

Ми підберемо рішення для клієнта будь-якої категорії.

 

Брелок двостороньої сигналізації

У бюджетних сигналізаціях робиться наголос на здешевлення всіх пристроїв при збереженні основних функція. Такі автосигналізації в залежності від вартості можуть бути укомплектовані додатковими датчиками і реле. Такі охоронні системи навряд чи допоможуть від професійних викрадачів, але захистять автомобіль від викрадення злочинцями більш низького класу.

 

Комплексне рішення з захисту автомобіля представляє з себе певний набір охоронних засобів, кожне з яких буде заважати викрадачеві застосувати певні інструменти для злому, або покликане максимально ускладнити завдання викрадення. Таке рішення складається як правило з декількох пристроїв різного типу дії і дозволяє зробити угон автомобіля або практично неможливим або максимально його ускладнити. В такому випадку більшість викрадачів воліє викрадати такий же автомобіль, але з більш простий охоронною системою, ніж ризикувати бути спійманим при викраденні автомобіля на який встановлена така охоронна система.

 

Відображення на сайті треку автомобіля з встановленною GPS сигналізацією

Так само існують системи безпеки, які не тільки встановлюються на автомобіль і перешкоджають його угону, але крім цього машина постійно перебувати на контролі у підприємства, яке бере автомобіль на обслуговування. Такі системи максимально ефективні, тому що крім захисту від угону, вони дозволяють знайти автомобіль і після того як він, не дай Бог, трапився, так само в більшості випадків клієнт перебуває під захистом від розбійного нападу, і навіть в разі потрапляння в аварію співробітники диспетчерського центру викличуть все трубуемие невідкладні служби.

 

Ми пропонуємо:
  • Одно- та двосторонні сигналізації
  • GSM/GPS - охоронні системи
  • Іммобілайзери
  • Механічні, та електро-механічні засоби блокування
  • Супутникові охоронні системи з постановкою під охорону в диспечеському центрі
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.42 [49 Голоса (ів)]