×

Повідомлення

No Images or Galleries Found

Збільшення потужності двигуна. Чіп-тюнінг та встановлення прямоточної системи вихлопу у Львові

 
Чіп-тюнінг оригінального ЕБУ

Частина чоловіків при виборі нового автомобіля акцентують свою увагу на 3-х речах – на потужності двигуна, на його об’ємі ну і, звичайно ж, на витраті палива. Досить важко досягти швидкості і потужності двигуна, і одночасно мати низьке споживання палива, проте завдяки різним способам тюнінгу, деяких результатів досягти все ж можна.
 
Від потужності двигуна – або ж кількості «коней», залежить те, як швидко може їхати ваш автомобіль. Можна, звичайно, придбати автомобіль з потужним мотором і радіти життю, але, як правило, додаткова сотня коней, додасть до вартості автомобіля декілька десятків тисяч доларів. Ми можемо запропонувати кілька способів збільшення потужності двигуна.
 
Чіп тюнінг – спосіб збільшити потужність двигуна завдяки розкриттю прихованого виробником потенціалу для продовження його терміну експлуатації. «Чіповка» двигуна може здійснюватися способом прошивки оригінального електронного блоку керування автомобіля, або ж встановленням зовнішнього комп'ютерного модуля. У першому випадку використовуються спеціальні програми-контролери, що дозволяють змінювати закладені заводські настройки, що впливають на роботу системи мотора і подачу палива в циліндри.
 

 


Зовнішній комп'ютерний модуль RaceChip Ultimate

Другий спосіб чіп-тюнінгу, порівняно новий і про нього мало хто знає. Він полягає в встановленні стороннього комп'ютерного модуля і не змінює програмне забезпечення рідного ЕБУ. Такі пристрої не вносять конструктивних змін у автомобіль і не відключають систему захисту двигуна, отже, ідеально підходять для автомобілів, які знаходяться ще на гарантії. Сучасні пристрої дають приріст потужності двигуна до 30%, мають можливість індивідуальної настройки і допомагають знизити рівень витрати палива.
 
 

Прямоточна система вихлопу

Доробка випускної і впускної систем – допомагає збільшити потужність двигуна шляхом заміни стокового повітряного фільтра, на фільтр нульового опору, а також шляхом встановлення прямоточної системи вихлопу. Конструкція «прямотоку» зроблена таким чином, щоб двигуну було легше позбавлятися від газів, вироблених в процесі згоряння. Головне пам'ятати, що прямоточну систему потребують лише допрацьовані двигуни, при встановленні її на заводський двигун приросту потужності ви не відчуєте. При грамотному підборі запчастин і тонкому налаштуванні, можна досягти 15% приросту потужності двигуна.
 
Є ще одне досить цікаве рішення - прискорення відгуку педалі газу. Такий пристрій дозволяє самостійно налаштувати педаль газу під різні потреби і стилі їзди.
 

 
Ми пропонуємо:
  • чіп-тюнінг оригінального ЕБУ;
  • встановлення додаткового модуля, підвищення потужності двигуна і зменшення витрати палива;
  • встановлення додатково модуля прискорення реагування педалі газу;
  • встановлення повітряних фільтрів нульового опору;
  • встановлення прямоточної системи вихлопу.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.53 [16 Голоса (ів)]