Антигравійна плівка. Поклейка та продаж в м. Львів.

 
Нанесення антигравійної плівки на бампер

Ми пропонуємо Вам надсучасний захист лакофарбового покриття автомобілів і мотоциклів від сколів та подряпин!

 

Захистивши кузов автомобіля прозорою антигравійною плівкою, Ви забудете про дрібні сколи і подряпини на фронтальних частинах автомобіля. На кожному автомобілі за рік з'являються відколи на капоті та бампері від каменів і щебеню, що виникають при частих виїздах за місто, потертості на бамперах в результаті невдалого паркування, подряпини на порогах та багажнику. Більшість даних пошкоджень можна уникнути, якщо нанести на найбільш вразливі місця захисну плівку Venture Shield компанії 3М.

 


Приклад ефективності антигравійної плівки

Антигравійна плівка VENTURESHIELD наноситься на схильні до сколів та подряпин елементи кузова, таких як капот, бампери, оптика, зовнішня частина дзеркал заднього виду, пороги тощо. Після нанесення, завдяки високій прозорості та глянцевому блиску, плівка стає абсолютно невидимою.

 

Перед нанесенням антигравійне покриття розкроюється на ріжучому плоттері за допомогою комп'ютерних лекал під кожну конкретну марку та модель авто.

 

Ми пропонуємо:
  • нанесення антигравійної плівки на найбільш схильних до сколу місцях за допомогою лекал
  • повна ламінація авто прозорою плівкою


Корисні статті:
 


Обережно! Неякісна антигравійна плівка. Поради від фахівців!
Останнім часом все більшою популярністю серед покупців нових автомобілів користується послуга обклеювання найбільш схильних до сколів та подряпин місць автомобіля антигравійною плівкою.
Детальніше...
 

Користь антигравійної плівки. Різниця між дешевою і дорогою плівкою
За останній тиждень до нас приїхало два автомобілі , поклеєні раніше антигравійною плівкою Ventureshield в нашій авто- студії. Приїхали вони з пошкодженнями. Після демонтажу плівки з'ясувалося, що лакофарбове покриття автомобіля не постраждало.
Детальніше...
 

 

Корисне відео:
 

 

 

Приклади робіт:
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.23 [28 Голоса (ів)]