Висувні електро-пороги

 
Висувний поріг Mercedes G-Class

Як надати ефектності і так розкішному автомобілю, наприклад останньому поколінню Mercedes-Benz GLS, BMW X7 або новенькому RangeRover? Здавалося б, автомобілі досконалі із заводу, але ми знайдемо чим здивувати їх власників! Електричні висувні пороги – це відносно нова опція у сфері тюнінгу, проте її популярність з кожним днем ​​набирає більше обертів. Тільки уявіть, як розкішно виглядає процес посадки висадки пасажирів або безпосередньо вас - водія! Відчиняються двері, і несподівано, плавним ходом з-під автомобіля висувається елегантна підніжка на всю довжину колісної бази автомобіля, а також плавно ховається при зачиненні дверей.

 

Кріплення висувного порогу

Крім естетичної функції, безперечно є і практична складова. Посадка та висадка з високого позашляховика або кросовера завдає маси незручності людям похилого віку, невисоким людям, дітям, вагітним жінкам та людям з інвалідністю. Завдяки електричним висувним порогам, ви не нагромаджуєте заводський екстер'єр зайвими елементами тюнінгу, в закритому положенні їх не видно, також не змінюється кліренс автомобіля. Варто також наголосити на надійності таких порогів, адже з першого погляду може здатися, що ця річ тендітна. Зовсім навпаки, модельні кріплення з високоміцної сталі, встановлюються "БОЛТ В БОЛТ" до силових елементів кузова. Електричні пороги здатні витримувати до 300 кг навантаження, а це в середньому 3-4 особи одночасно.

 

Висувні пороги в стилі Maybach

Модель порогів підбирається під автомобіль. Деякі автомобілі пропонують навіть кілька модифікацій. Наприклад, власники BMW можуть вибрати повністю чорні пороги (Black Edition) або з хромованими вставками, власники Mercedes можуть побалувати себе порогами в стилі Maybach, де задня частина порогу ширша, ніж передня. До речі, останній варіант є не тільки для моделей Mercedes! На всіх висувних порогах є логотип бренду автомобіля. Ну і звичайно ж, враховуючи «модельність» комплектів, установка проходить без серйозного втручання у проводку, свердління отворів або зварювання будь-яких елементів, що позитивно впливає на збереження гарантії.

 

З повним переліком автомобілів, на які ми можемо запропонувати електричні висувні пороги, ви можете ознайомитись у каталозі за посиланням нижче:

www.slam-stop.com.ua

  

Відео приклади робіт:

 

 

 

Ми пропонуємо:
  • продаж електричних висувних порогів для автомобілів Mercedes, BMW, LandRover, Toyota, Lexus та ін;

  • встановлення електричних висувних порогів для автомобілів Mercedes, BMW, LandRover, Toyota, Lexus та ін.

 
Приклади робіт: