Шиномонтаж у Львові. Реставрація та фарбування дисків

 
Якісний та швидкий шиномонтаж у Львові на професійному обладнанні

Напевно ми не відкриємо Вам секрет, що послуги з шиномонтажу є на багатьох заправних та мийних станціях, на багатьох автосервісах, також є мобільні шиномонтажі, які допоможуть в скрутну хвилину прямо на дорозі. Але ми впевнені, що більшість з Вас, водіїв із стажем неоднократно стикалися, з проблемами, після «шиномонтажу на швидку руку» (не докручене або неправильно сбалансоване колесо, зламані шпильки та болти, подряпини на дисках). Це пов’язано в першу чергу, з неуважністю та недосвідченістю майстів. Робота шиномонтажника, сезонна, і поважаючий себе майстер, без діла або йде або перекваліфіковується.

 

Балансування коліс у Львові
 

З метою надати своїм клієнтам якісну, та максимально швидку послугу з шиномонтажу, ми зібрали людей з багаторічним досвідом, які розуміють з яким класом автомобілів вони працюють,  мають необхідні знання на навики. Ми ж в свою чергу, позиціонуючи себе на ринку, як найкраща “Тюнінг студія міста Львова”, потурбувались про найсучасніше, професійне обладнання, яке дозволяє  уникнути проблем та помилок людського фактору, а також потурбується про дотримання необхідних Європейських норми безпеки, враховуючи тип транспортного засобу, та різновиди дисків та гуми.

 

Реставрація та фарбування дисків

Ще однією перевагою якісного шиномонтажу перед тими послугами, що надають на «заправках», є супутні послуги. Наші майстри ретельно обстежують кожне колесо на предмет деформації та проколу, який поки може не давати про себе знати власнику автомобіля, при необхідності робиться балансування, усунення проколу, та профілактичні роботи. Старі дешеві та значно деформовані диски, звичайно ж варто відправляти на смітник, але якщо у вас брендові дорогі, або ексклюзивні диски, то ми допоможемо з їх реставрацією, ми можемо не тільки зробити їх знову «робочими», але й відновити їх зовнішність, навести заводський блиск, або змінити наскучивший колір!

 

 

Ми пропонуємо такі види послуг:
  • послуги шиномонтажу;
  • балансування дисків;
  • вулканізація;
  • реставрація дисків;
  • фарбування дисків.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [2 Голоса (ів)]