Комплексний ретрофіт автомобілів Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen, Land Rover, Toyota. Lexus у Львові

 

Retrofit CIC: BMW 530d e60 2007 

Ретрофіт (Retrofit) автомобіля – це процес модернізації застарілого обладнання, шляхом заміни на оригінальні комплектуючі, з більш дорогих комплектацій або більш нових версій автомобіля. Модернізація може проводитися як окремого вузла електроніки, наприклад тільки заміна штатного головного пристрою, так і модернізація кількох складових одночасно, наприклад заміна всієї передньої панелі автомобіля включаючи і головний пристрій, щиток приладів і різноманітні блоки комфорту.
 
Основне завдання при ретрофіті автомобіля – це використання оригінальних запчастин. Часто для того, що б вирішити, здавалося б, просте в теорії завдання з встановлення оригінальної камери заднього виду в автомобіль BMW або оригінального ТВ тюнера в автомобіль Mercedes-Benz, можуть знадобитися різноманітні блоки узгодження, і активації, щоб вивести інформацію на рідний головний пристрій. 
 


Retorfit оптики: Facelift BMW e92 на e93
 

Послуга ретрофіту цікавою буде, насамперед, для власників німецьких автомобілів: Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen, Porsche, а також для власників автомобілів Land Rover. Ретрофіт – допоможе значно заощадити на придбанні лише необхідних для вас опцій, в разі якщо ви ще не придбали автомобіль, позбавить від необхідності міняти автомобіль на більш сучасний дозволяючи розширити функціонал і комфорт вашого автомобіля який дістався вам в більш бюджетній комплектації або просто застарів з часом.Ми пропонуємо:
  • комплексний ретрофіт автомобілів Mercedes-Benz, BMW, Audi, Volkswagen, Land Rover, Toyota. Lexus;
  • заміна старих версій головних пристроїв Mercedes-Benz COMAND на головні пристрої нового покоління;
  • заміна оригінальних головних пристроїв BMW серій CCC на CIC або CIC на NTB;
  • підключення та розблокування оригінальних мультимедійних опцій (ТВ тюнера, DVD плеєрів, стельових і моніторів в підголовниках);
  • підключення та розблокування оригінальних опцій комфорту (камер заднього виду, систем гучного зв'язку Bluetooth і т.д);
  • заміна оригінальних салонів (сидінь, передніх панелей, підлокітників, дверних карт, рулів і т.д);
  • ретрофіт оригінальної оптики;
  • ретрофіт кузовних комплектуючих автомобілів.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]