Захист авто фарбою Raptor

 
Поєднання 2-х кольорів при нанесенні фарби Raptor

Зовнішній вигляд автомобіля – важливий фактор для кожного водія. Саме тому до захисного покриття та процесу його нанесення треба ставитися з особливою відповідальністю. Захисна фарба підвищеної міцності Raptor – це саме те, що потрібно для вашого позашляховика.

Загалом фарби для покриття сучасних автомобілів мають хороші характеристики та гарний глянцевий вигляд. Однак доволі часто виникає запитання стосовно їхньої витривалості. Тим паче, машина, яка найчастіше пересувається польовою дорогою, лісовою стежкою або іншою місцевістю без якісного  дорожнього покриття, може покритися дрібними подряпинами, на місці яких утворюється іржа, і тоді зовнішній вигляд автомобіля вже не такий привабливий. Якщо ви полюбляєте риболовлю, полювання, часто їздите полем, біля річки або у лісі -  тоді фарба Raptor створена саме для вас. 

Повне фарбування авто Raptor

Захисне покриття Raptor – це двокомпонентна поліуретанова фарба, яка розроблена спеціально для захисту кузовів позашляховиків та вантажівок, тому володіє відмінними характеристиками витривалості. Покриття виготовляється трьох видів: біле, чорне та кольорове (надання будь-якого кольору за допомогою пігментів).

Захисна плівка, яку утворює Raptor після нанесення, відрізняється від звичайної автомобільної фарби високою міцністю матеріалу, стійкістю до тертя та дії більшості хімічних елементів, а також надійністю захисту від корозії. Окрім того, покриття Raptor не вигорає на сонці та не потребує зусиль при чищенні.  

 

Часткове нанесення Rapror на пороги та арки

До переваг Raptor також можна зарахувати водостійкі та шумоізоляційні властивості покриття. Останнім часом водії обирають Raptor навіть при декоративному фарбуванні, оскільки він надає автомобілю не лише захист, а й естетичний матовий вигляд. 

З усіх деталей, на які буде наноситися захисне покриття, знімають усі навісні деталі, як от бампер, дзеркало, ручки, фари тощо. Якщо є незйомні деталі, які не потребують фарбування, то вони просто прикриваються папером або плівкою. Потім з кузова ретельно видаляється іржа, а за потреби проводяться рихтувальні та шпаклівочні роботи. Після цього майстри обдувають та обезжирюють поверхню автомобіля.

 

Покриття Raptor володіє чудовою адгезією, тому проблем при нанесенні не виникає. Втім, необхідно дотримуватися технології фарбування цим препаратом, інакше можливе утворення скол. Після години підсихання першого шару фарби майстри наносять другий шар покриття.

Сісти за кермо автівки можна вже через 12 годин, але слід уникати серйозних навантажень на покриття, оскільки полімеризація фарби відбувається 5-7 діб.

Raptor – це надійний, естетичний та довготривалий захист для вашого позашляховика.

 

 

Ми пропонуємо такі види послуг:
  • повне зовнішнє фарбування захисним покриттям Raptor;
  • часткове зовнішнє фарбування захисним покриттям Raptor;
  • фарбування внутрішніх деталей.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [4 Голоса (ів)]