Про компанію

 
Керівники автостудії Гараж 23 Юрій та Олександр

Історія компанії почалася з 2006 року, коли двоє студентів однокурсників вирішили зайнятися тюнінгом автомобілів. Для цих цілей був знятий гараж під номером 23 на Ластівці. Саме звідси й виникла назва нашої автостудії.
 
Починалося все з простих встановлень сигналізацій, шумоізоляції та авто звуку. Всі роботи робилися своїми руками. Потім поступово стали з'являтися наймані працівники.
 
У 2008 році було зареєстровано відповідне ТзОВ , ми вийшли з гаражів і стали однією з перших автостудій у Львові, які професійно займалися тюнінгом і додатковою комплектацією автомобілів.
 

Кімната для клієнтів

З часом, завдяки накопиченим знанням і досвіду, акцент наших робіт змістився від простих установок в сегмент автомобілів преміум-класу і комплексних рішень. Ми стали працювати не тільки з роздрібними клієнтами, а й з більшістю автосалонів м.Львова.
 
У 2010 році було прийнято рішення про переїзд на ринок Південний до автосалону Рік-авто, єдиному у Львові мультибрендового салону. Це дозволило нам перебувати ближче до одного з наших найбільших клієнтів, і так само максимально поліпшити наші умови роботи.
 

У зв'язку з великими обсягами робіт, на початку 2014 року було прийнято рішення відкрити ще один бокс за адресою вул. Б.Хмельницького, 106. На сьогоднішній день ми пропонуємо нашим клієнтам практично всі види тюнінга автомобіля. Маючи величезний досвід найскладніших установок, ми готові втілити в реальність практично будь-яке, навіть саме нестандартне бажання нашого клієнта. Наші працівники - це найкращі фахівці у своїй галузі в Західній Україні, і це забезпечує максимальну якість надаваних нами послуг.
 

В'їзд в Автостудію "Гараж 23", вул. Грабовського, 11