Поліровка кузова автомобіля у Львові

 
Поліровка лакофарбового покриття авто

З часом лакофарбове покриття автомобіля втрачає свій первинний блиск і починає виглядати більш тьмяним. Через деякий час на ньому обов'язково з'являться численні сліди від дрібних камінчиків, подряпини від гілок та інших контактів з твердими предметами, ореоли, отримані під час миття і протирання автомобіля, дрібні тріщини і т. д. Мало того, що це погіршує зовнішній вигляд авто, так з часом це призводить ще й до більших неприємностей у вигляді корозії.

Надати первинний блиск і надовго захистити кузов автомобіля від агресивних факторів зовнішнього середовища допоможе відновлювальна поліровка ЛФП кузова.

 

polirovka 2
Приклад відновлювальної поліровки кузова

Відновлювальна абразивна поліровка — це не легкий і технологічно не простий процес. Він включає в себе кілька етапів. Спочатку на першому етапі видаляються смола, подряпини та інші дефекти з поверхні кузова. Робиться це видаленням найтоншого, товщиною в декілька мікрон, шару лаку. Цю процедуру не рекомендується робити без зайвої необхідності і досить часто, інакше лак на кузові стане тонким, а це як ви розумієте негативно позначиться на основних захисних властивостях покриття самого кузова.

 

 

polirovka 3
Найсучасніші засоби для поліровки автомобіля від 3M

Другий етап полягає в покритті кузова автомобіля спеціальними професійними матеріалами, які одночасно реставрують ЛКП і надають йому особливі захисні властивості. При використанні цих матеріалів в результаті полірування лакофарбова поверхня автомобіля не тільки набуває якісний антикорозійний захист, але і можливість відштовхувати бруд, вологу і т. д. Основне значення для якісного проведення робіт із полірування кузова автомобіля має точне дотримання всіх необхідних технологічних вимог. Професійна поліровка проводитися тільки спеціальним устаткуванням, із застосуванням найсучасніших полірувальних складів, паст та восків, які володіють дуже високою ефективністю.

  

Ми пропонуємо:
  • захисна поліровка;

  • відновлювальна абразивна поліровка;

  • передпродажне полірування;

  • полірування перед нанесенням захисної або декоративної плівки;

  • полірування фар;

 

Приклади робіт: 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [46 Голоса (ів)]