Переобладнання авто на газ у м.Львів - Встановлення ГБО

 
Комплект газобалонного обладнання для автомобіля

Постійне зростання цін на такий вид автомобільного палива як бензин, змушує людей замислюватися про більш дешеву альтернативу – про переобладнання автомобіля з бензину на газ. Цей вид палива значно дешевше, але вимагає встановлення додаткового устаткування, ГБО (газобалонного обладнання).
 
Довгі роки модернізації та удосконалення привели нас сьогодні до використання ГБО 4-го покоління, яке вважається найбільш безпечним і економічно ефективним. Висока ціна на обладнання змушує людей замислюватися про доцільність його придбання, тому варто знати, що якщо ви використовуєте свій автомобіль для поїздки на відпочинок раз в рік і раз у тиждень для поїздки за місто або в супермаркет, окупати ГБО себе буде дуже довго, але якщо ж ви по роботі змушені постійно намотувати тисячі кілометрів по місту, і за ним, то очікувану ефективність не потрібно буде довго чекати.

 


Встановлення, налаштування та регулювання ГБО

Встановлення газобалонного обладнання 4-го покоління передбачає безпосереднє втручання в електроніку і «мізки» автомобіля, а також комп'ютерне налаштування і регулювання електронного блоку управління. Маючи багатий досвід роботи з автомобілями різного класу, ми готові надати вам все це, і дати гарантію на виконані роботи.
 
Ми встановлюємо тільки обладнання відомих світових виробників. Це дає і нам, і нашим клієнтам впевненість у надійності і безпеці кожного компонента системи.
 
Газобалонне обладнання, яке ми рекомендуємо:
 

- Електронні блоки управління Zenit, Tamona, Prins;
 
- Форсунки Valtek, OMLV, Hana, Magic FX, Keihin;
 
- Редуктори KME, Tomasetto, Prins.


Більше інформації про ГБО ви знайдете на нашому окремому сайті: www.gbo-lviv.com.ua

 
Ми пропонуємо:
  • підбір необхідного обладнання індивідуально для кожного автомобіля;
  • кваліфіковане встановлення ГБО;
  • налаштування і регулювання ГБО;
  • технічне обслуговування встановленого ГБО;
  • оформлення необхідних документів.

 

Приклади робіт:
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.87 [26 Голоса (ів)]