Нові аудіо інтерфейси для автомобілів Audi, Porsche та Nissan

 
Шановні клієнти, відвідувачі і особливо власники автомобілів Audi A6, A8, Q7 (з 2005 по 2009 р.) з головним пристроєм MMI 2G, Porsche з головним пристроєм PCM 2.1 а також власники автомобілів Nissan Almera і Primera (з 1999 по 2003 р) з головним пристроєм Blaupunkt. Стали доступні для замовлення і встановлення нові адаптери які допоможуть розширити базові мультимедіа функції автомобіля.

Нові адаптери різні по сутті, але у них одна мета - допомогти вам підключити різноманітні аудіо пристрої до мультимедійної системи вашого автомобіля.

       
 
    Автомобільний аудіо адаптер MOST для Audi / Porsche                           Автомобільний AUX-адаптер для Nissan

Аудіо інтерфейс MOST допоможе вивести звук з підключених пристроїв на штатну стереосистему автомобіля. Перемикання між джерелами проводиться штатною кнопкою. Адаптер підходить для Audi з мультимедійною системою MMI 2G і Porsche з головним пристроєм PCM 2.1.

Автомобільний AUX-адаптер для Nissan служить адаптером двоканального входу AUX, і таким чином ви можете підключити, наприклад, MP3-плеєр до магнітоли. Пристрій підходить для автомобілів Nissan 1999-2003 років випуску.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]