PGSM Супутник: захист автомобіля стає трьох-рівневим!!!

 
Близько 95 відсотків викрадених транспортних засобів, вдається повернути законним власникам, якщо вони були обладнані супутниковими системами безпеки. Супутникові охоронні комплекси автомобіля все частіше називають панацеєю від викрадень. Але тут важливо не помилитися. Перш ніж зробити вибір, потрібно вивчити ринок даних послуг і зупинитися на прийнятному варіанті з точки зору ціни і функціональних можливостей системи.  
Пристрій під назвою MS-PGSM Супутник є розробкою інженерів з Петербурга. Автомобіль знімається з охорони і ставиться на охорону за допомогою спеціальної мітки. Немає необхідності в брелоку. Мітка служить для ідентифікації власника авто.
 
Перший рівень захисту автомобіля до угону забезпечується контролем каналу зв'язку і діалоговим кодом. Поява функції контролю каналу в складі PGSM Супутник дозволяє автовласникам не боятися глушилок і бути впевненими у цілості свого автомобіля. Діалоговий код, який використаний в пристрої мітки неможливо підібрати за допомогою кодграббера - спеціального пристрою викрадачів.
 
Другий рівень захисту транспортного засобу в момент його несанкціонованого злому, забезпечують мережеві іммобілайзери, встановлені в «секретних» місцях. Через певний час вони зупинять роботу важливих систем машини. Місця встановлення іммобілайзерів неможливо обчислити за допомогою спеціального обладнання. Крім того, сигнал тривоги все одно обов'язково надійде на мобільний телефон.
 
Третій рівень захисту набирає чинності вже після того, як зловмисникам вдалося заволодіти міткою і викрасти автомобіль. Але у справжнього власника машини є можливість відстежити її розташування за допомогою власної сторінки в Інтернеті на сайті www.car-online.ru або на мобільному телефону.
 
Ще одна важлива ознака PGSM Супутник - відсутність абонентської плати. Те, що найчастіше відлякує потенційних покупців супутникових пристроїв. Витрати на PGSM Супутник становлять близько 5 доларів на місяць. Даний комплекс відрізняється від інших супутників тим, що ви самі контролюєте місцеположення і безпеку власного автомобіля. Фактор стороннього контролера-диспетчера виключений.
 
Розширити функціональні можливості PGSM Супутник можна, встановивши на нього додаткові пристрої. Наприклад, кілька фотокамер, які будуть фіксувати все, що відбувається з вашим автомобілем. У 21 столітті охорона машини може бути надійною, доступною і комфортною.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]