Новинка Globex HD119. Відеореєстратор з радар-детектором

 
Компанія Globex з радістю повідомляє про доступність унікального відеореєстратора з функціями радар детектора Globex HD119. Впевнені, що багато автомобілістів зрадіють новинці, так як зникне необхідність тримати на панелі безліч так необхідних в дорозі «гаджетів» ...
 
GLOBEX HD119 - унікальний пристрій, що об’єдює в собі функції багатофункціонального автомобільного відеореєстратора і радар-детектора.
Пристрій не вимагає попередньої настройки і копіткого вивчення. Воно готове до роботи відразу після придбання, оскільки ще на заводі виставлені оптимальні параметри настройки. Досить встановити в пристрій мікро-SD карту пам'яті об'ємом до 32 Гб, на яку буде записуватися вся інформація (дата, час, відео, аудіо, координати, швидкість, напрямок руху, стан датчиків прискорення), від форматувати її належним чином. підключити кабель живлення і закріпити пристрій. Запис інформації розпочнеться автоматично, як тільки Ви включите живлення.
     
Під час поїздки, пристрій приємним голосом буде Вас заздалегідь попереджати про наближення до камер ДПС, про можливе перевищення дозволеної швидкості на даній ділянці дороги, підвищуючи, таким чином, Вашу увагу, і, як наслідок, безпека вашого руху в щільному транспортному потоці.
  
Вбудований радар-детектор має характеристики, спеціально адаптовані для фіксації сигналів більшості камер і радарів ДПС, використовуваних на Україні. Він дозволяє завчасно оповістити Вас про наближення до такого пристрою і привернути Вашу увагу до проїзду даної ділянки дороги з дотриманням швидкісного режиму.
 
Із самої назви пристрою нескладно здогадатися, що воно є певним аналогом «чорного ящика» - «BlackBox», який встановлюється на літаках і служить для запису різних параметрів під час польоту. Ваш пристрій також веде безперервний запис різного роду інформації під час руху.


 
Пристрій оснащений:
 
  • Камерою високої роздільної здатності HD (high definition) для запису дорожньої ситуації. Широкий кут огляду дозволяє фіксувати ситуацію по всій ширині дорожнього полотна.
  • Мікрофоном для запису звуку в салоні.
  • Датчиками прискорення (G-сенсорами), що дозволяють фіксувати прискорення, гальмування, повороти, удари, одним словом, переміщення автомобіля у вертикальній, подовжній і поперечній площинах. Тимчасову діаграму показань G-сенсорів можна згодом докладно розглянути за допомогою програми відтворення, яка постачається з пристроєм.
  • GPS-приймачем, за допомогою якого пристрій визначає Ваші поточні координати, швидкість і напрямок руху. Зіставляючи цю інформацію із записаною базою даних, пристрій попереджає Вас про перевищення швидкості, наближення до небезпечної ділянки дороги або камери ДПС. Згодом, на комп'ютері, Ви зможете побачити не тільки відеозапис всього того, що потрапило в поле зору камери пристрою, але також Ваше місце розташування на карті, поточні координати і швидкість руху.
  • Вбудованим радар-детектором, який вловлює сигнали камер ДПС і завчасно попереджає про наближення до такого пристрою, щоб привернути Вашу увагу до проїзду даної ділянки дороги з дотриманням швидкісного режиму. Радар-детектор Globex HD119 працює в діапазонах X, K, Ka, Ku і Laser. Також підтримуються POI з можливістю додавання / видалення.
 
На відміну від інших відеореєстраторів, Globex HD119 не тільки записує інформацію на мікро - SD карту, але також своєчасно нагадує Вам про необхідність дотримання швидкісного режиму (якщо Ви пересуваєтеся зі швидкістю, що перевищує дозволену для даної ділянки дороги) і про ті місця, де потрібна підвищена увага . Таким чином, досягається подвійний ефект підвищення Вашої безпеки на дорозі. З одного боку Ви відчуваєте себе більш комфортно і спокійно, оскільки знаєте, що записана пристроєм інформація, може послужити доказом правомірності Ваших дій, з іншого боку, своєчасне інформування дозволить Вам заздалегідь приймати правильні рішення.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]