Новинка від компанії Alpine - Інтернет-радіо ресивер

 
Alpine CDE-135BT являє собою високопродуктивний головний пристрій, який дозволяє відкрити для себе світ інтернет-радіо з можливістю інтернет-радіо vTuner. Просто підключіть ваш iPhone з встановленим додатком інтернет-радіо vTuner для пристроїв Alpine (доступні в магазині ITunes) і прослуховуйте тисячі Інтернет-радіостанцій зі всього світу прямо з ресивера.

Вам також сподобається зручність 2 портів USB для підключення пристроїв зберігання даних або вашого IPod, а також вбудований модуль Bluetooth з можливістю гучного зв'язку і передачі потокового аудіо.
4 кольори підсвічування дозволять вам ідеально підібрати підсвічування ресивера до підсвічування інтер'єру вашого автомобіля.

Фронтально розташований вхід AUX 3,5 мм дозволяє підключити будь який портативний MP3-плеєр або навіть портативні навігаційні пристрої, чути голосові повідомлення прямо через динаміки автомобіля.
Якщо ви хочете підключити мобільні пристрої, використовувати Інтернет радіо в автомобілі, ви знайшли ідеальне головний пристрій.

     
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]