Нова навігаційна програма з штатними магнітолами Flyaudio

 
З штатними головними пристроями Flyaudio тепер поставляється нова сучасна навігаційна програма iGO Primo Повна Європа (46 країн) + Росія з унікальною функцією для продуктів iGO: відображенням трафіку дорожньої обстановки.
При наявності онлайн підключення до інтернету, програма відображає реальний трафік руху по дорогах. З можливістю попереднього прорахунку витраченого часу в дорозі з урахуванням корків.
Наочне відображення складних ділянок руху червоними і помаранчевими лініями.
 
Нова програма iGO Primo може запропонувати досвідченим покупцям високоякісний продукт з великим набором інноваційних функцій. Програма iGO primo спирається на той же простий і інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс, що і iGO amigo, яка вийшла в 2009 році. У новій програмі додалося більше 30 додаткових функцій, а ядро ​​ПО iGO My way вдосконалено без шкоди для простоти інтерфейсу.
 
У навігаційній GPS програмі iGO Primo Повна Європа + Росія з відображенням трафіку дорожньої обстановки доступні карти для 46 країн Європи: Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Білорусь, Ватикан, Великобританія, Греція, Гібралтар, Данія, Естонія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Колишня Югославська Республіка Македонія, Косово, Латвія, Литва, Люксембург, Ліхтенштейн, Мальта, Молдова, Монако, Норвегія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина , Словенія, Угорщина, Україна, Франція, Фінляндія, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія, Швеція.


 
Нове навігаційне рішення від Nav N Go відповідає різним потребам надаючи кожному унікальний графічний користувальницький інтерфейс. Можливе включення таких додаткових функцій, як навігація для вантажних автомобілів. Серед нових функцій iGO primo ™ представлені попередження водія (Driver Alerts) - завчасне відображення попереджувальних знаків і реалістичне зображення перехресть, завдяки чому значно підвищується безпека руху. Крім того, завдяки високій чіткості візуалізації рельєфу помітно поліпшується відображення віддалених ділянок місцевості.


 
У програмі iGO primo ™ також додана нова функція розрахунку оптимального маршруту в залежності від часу доби і дня тижня, з використанням статистичних профілів швидкості.
Покращена голосова технологія TTS дозволяє сповіщати користувача про назви вулиць під час руху і по прибуттю сповістить з якого боку вулиці знаходиться пункт призначення.
Спеціально для користувачів з Росії доданий пошук адреси з урахуванням специфічної особливості (корпуси, будови та літерні корпуси). За проханнями користувачів доданий також перегляд на карті номерів будинків в 2D режимі.
 
Меню з переглядом положення в 3D
 
Відмітна особливість програми, це дружній, простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Максимально просте, але в той же час багатофункціональне меню, а також попередній панорамний 3D огляд поточного розташування роблять цю програму особливо привабливою. Потужний, вбудований 3D прискорювач графіки і плавне перемикання між позиціями меню ніяк не впливають на швидкість роботи навігатора, а навпаки, програмістам компанії Nav N Go вдалося зробити програму не тільки привабливою, але і значно швидшою.
 
Інтелектуальна клавіатура

Клавіатура з великими кнопками, зручними для роботи без стилуса. При введенні перших букв назви вулиці або міста залишаються активними лише ті букви які присутні в назві. Завдяки цій функції ви зможете швидко знайти потрібну адресу, "цікаву точку" або попередньо збережений пункт призначення. Вдосконалений алгоритм запам'ятовує пріоритетні місця виходячи з набраної вами історії, пропонуючи при цьому або набрану вами попередню адресу, або найбільш популярні серед більшості користувачів.


 
Російські TTS підказки

Голосові підказки під час навігації по маршруту тепер говорять не тільки "поверніть направо, а потім наліво", але завдяки запатентованій технології TTS і назви вулиць, в тому числі і російською мовою. Наприклад: "через 300 метрів поверніть на наліво на вулицю Южнопортовая і потім відразу наліво на вулицю Угрешского"
 
Інтелектуальний пошук
 
Простий і зручний інтерфейс пошуку:
  • За адресою
  • По об'єктах інфраструктури (POI - готелі, заправки, банкомати, аптеки і т.п.)
  • На карті
  • За географічними координатами
  • Історія останніх 20-ти адрес
 
Наочні варіанти маршруту

Нові можливості розрахунку прокладки маршруту тепер включають в себе три варіанти швидкого маршруту, зелений з мінімальним викидом CO2, короткий і простий. При прокладці програма також може розрахувати вартість поїздки, виходячи із заданих цін бензину, а також витрати і типу двигуна. Пошук POI (пунктів інтересу) доступний з будь-якого режиму. Наочно зрозумілі позначення пропонують чотири види пошуку:
  • Біля останньої відомої позиції
  • У місті
  • По маршруту
  • Поруч з кінцевим пунктом

 
Зручний пошук POI (пунктів інтересу)
 
Проміжні точки
Зручне управління і зміна маршруту. Можливість додавати кілька проміжних точок маршруту, а також оптимізація маршруту якщо задано більше двох точок.
 
Інтелектуальне масштабування

Справжнє задоволення користувач отримає від інтелектуальної системи масштабування карти, яка автоматично поступово збільшує і нахиляє карту, щоб користувач зміг зрозуміти, який маневр необхідно виконати далі.
 
Перегляд нумерації будинків в 2D режимі

Спеціально для користувачів з Росії доданий пошук адреси з урахуванням специфічної особливості (корпуси, будови та літерні корпуси), а також доданий перегляд номерів будинків в 2D режимі.
 
Режим підказок руху по смугах

На широкосмугових вулицях видаються підказки, по якій смузі переважніше рух
Реалістично відображені перехрестя
Режим підказок руху доповнений інформаційними щитами і реалістично відображеними перехрестями і транспортними розв'язками
 
Відображення ландшафту

Реалістично відображуваний ландшафт. а також автоматичне перемикання в денний або нічний режим. Навігація в цьому режимі особливо приємно тішить око.
Порадують і такі приємні дрібниці як калькулятор, перегляд, фотографій, музичний плеєр, інформація про країни, розмірі одягу, моніторинг подорожей, конвертер одиниць і перегляд сходу і заходу сонця відносно землі.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]