Citroen C1 – Ламінація прозорою плівкою, поклейка аплікації, фарбування елементів інтер’єру, під світка клімат контролю

 
Вчора з нашого боксу виїхала дуже яскрава і гарна машина. Це автомобіль дружини одного з наших постійних клієнтів. Машина дуже гарна, зручна і функціональна, але як кажуть, є нюанси. По-перше, виробник забув підсвітити панель клімат-контролю і тому в темний час доби регулювати його було практично неможливим - це впливало, як на зручність, так і на безпеку, тому що дуже сильно відволікало водія від керування автомобілем.

Крім того чомусь не було доведено до логічного завершення рішення виробника про наявність в салоні авто фарбованих елементів в колір кузова. Дверні карти прикривають метал дверей не повністю і частина дверей в салоні просто фарбована в колір кузова, але крім цього ніяких деталей у салоні в такому ж кольорі немає, що безсумнівно додало б цілісності інтер'єру авто. Виходячи з цих завдань працівниками нашої судії було зроблено підсвічування приладів управління клімат-контолю помаранчевими діодами в колір рідній підсвіти автомобіля, крім того елементи пластику на торпеді були пофарбовані в колір кузова авто, що безсумнівно додало завершеності інтер'єру авто.

Крім того, враховуючи те, що у господині авто є маленькі діти, які вже одного разу намалювали ялинки на машині було прийнято рішення повністю заламінувати автомобіль прозорою глянцевою плівкою KPMF, а для того, щоб додати автомобілю індивідуальності нанести на нього аплікацію у вигляді візерунка білою глянцевою плівкою того ж виробника.
У підсумку, виїхавши з нашого боксу автомобіль став функціональнішим, і придбав свою неповторну індивідуальність.
Поділитись з друзями

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]