Mercedes-Benz M-Клас (W163) - Повне обклеювання автомобіля плівкою «Білий ультра-металік» від Avery, фарбування дисків і елементів кузова, установка ГБО

 
Ось так ось, за пару тижнів роботи ми змінили старенький Mercedes-Benz M-Класу. Темно синій нудний автомобіль, непривабливий в міській суєті, ми обклеїли білою плівкою виробника Avery, при цьому виділивши деякі елементи кузова плівкою чорного кольору і фарбуванням. Крім зовнішнього перетворення ми попрацювали і з двигуном. Нами було встановлено ГБО 4-го покоління.

Обклеювання автомобіля плівкою дозволило радикально змінити набридлий колір і зробити автомобіль більш приваблюючим для перехожих. Ми зробили поєднання двох кольорів - чорного і білого. Диски ми пофарбували в чорний мат порошковою фарбою, дах і дзеркала обклеїли чорною глянсовою плівкою, решітки, і значки також були пофарбовані фарбою, спеціальною плівкою була прітемнена задня оптика.

Як ми вже говорили. зміні автомобіль піддався не тільки зовні. Власник досить багато їздить на цьому автомобілі, тому прийняв рішення встановити газобалонне обладнання. Нами було запропоновано ГБО 4-го покоління Zenit PRO. Циліндричний балон був встановлений в багажнику автомобіля. Встановлення ГБО дозволить власнику використовувати в якості палива газ, який значно дешевший за бензин, при цьому витрата його не набагато більша.

Поділитись з друзями:
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]