Audi A6 - Обклеювання автомобіля плівкою «Рожевий перламутр» від Hexis для компанії Mary Kay. Ювілейний 20-й автомобіль!

 
Ще в 2012 році нашої авто студією був укладений контракт з компанією «Ніко-Захід», про те, що всі корпоративні автомобілі для компанії Mary Kay обклеюємо автомобільною плівкою ми. І ось за 3 роки представляємо вам вже ювілейний 20-й автомобіль, обклеєний нами для цієї всесвітньо відомої компанії!
 
Не так давно, коли автомобільні плівки ще не були настільки популярні, компанії Mary Kay доводилося повністю перефарбовувати автомобіль, що тягло за собою набагато більші витрати, і незручності. Та й у випадку, якщо автомобіль необхідно буде продати, згідно корпоративної етики залишатися в цьому кольорі він не може.
 
Автомобільна плівка - вирішує всі ці проблеми. Вона обходитися за ціною набагато дешевше повного перефарбовування автомобіля, по часу клеїться швидше, і виглядає просто неперевершено. У разі необхідності, легко демонтується, зберігаючи при цьому цілим і неушкодженим рідне лакофарбове покриття автомобіля!

Поділитись з друзями

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]