Ford Kuga 2014 - Встановлення штатної автомагнітоли RoadRover, прошивка IGO (карт Європи і України), встановлення камери заднього виду в плафон підсвічування

 
Довгий час для автомобіля Ford Kuga нового покоління, не існувало замінників штатних автомагнітол, вірніше всі відомі виробники заявили про їх доступність, однак як показала практика в автомобіль без різання оригінального пластику і проводки вони не ставали.  

Магнітоли відправили на доопрацювання і ось майже через рік, виробник RoadRover нарешті представив в Україні готове, остаточне рішення штатної автомагнітоли для Ford Kuga 2013-2015. Як вже повелося, одним з перших в Україні встановлювати дану магнітолу випала честь нам. Клієнта в першу чергу цікавила система парковки, тобто підключення задньої камери, а також GPS навігація.
 
Нам дістався автомобіль з системою Ford SYNC, якою в процесі установки довелося пожертвувати. (Голосове управління). На жаль жодна магнітола для даного автомобіля не підтримує цю опцію. Однак плюсів у магнітоли Roadrover виявилося більше ніж мінусів, і клієнт, поміркувавши все ж прийняв рішення її ставити.
 
Встановлення разом з штатною камерою заднього виду зайняло один робочий день. Були також підключені оригінальний USB вхід в підлокітнику і AUX. На магнітолу була встановлена навігаційна програма IGO з останніми версіями карт України і Європи.
 
В цілому якістю автомагнітоли та її роботою і ми, і клієнт залишилися задоволені. Ознайомитися з її роботою можна на відео нижче:


 
 
Замовити штатну магнітолу для Ford Kuga 2013-2014

Поділитись з друзями

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]