KIA Sorento (2009) - Встановлення штатної магнітоли Roadrover з GPS навігацією і підключення камери заднього виду

 
Власнику цього автомобіля, необхідна була повноцінна навігація, з докладними картами України та Європи. Клеїти, будь що портативне на лобове скло клієнт відмовився з міркувань безпеки, а тому ми запропонували йому замінити його рідну магнітолу, на сумісну магнітолу з екраном.
 
Для встановлення в штатне місце була обрана магнітола виробника RoadRover (За цим посиланням ви можете детальніше ознайомитися з її технічними характеристиками).
Вона оснащена вбудованою GPS-навігацією. Зі свого боку, ми встановили туди самі останні карти 2014 року випуску і дві навігаційні програми IGO8 і Navitel. Крім можливості прокладати оптимальні маршрути, навігаційна база включає в себе величезну кількість, об'єктів зацікавленості (готелі, заправні станції, парковки тощо).
 
Крім навігації, магнітола має в собі систему гучного зв'язку, має відео програвач і аудіо програвач. Вона з легкістю справляється з відтворенням всіх поширених форматів. Причому в якості носія інформації може виступати звичайна USB-флешка.
 
Ми підключили камеру заднього виду в плафон підсвічування KIA Sorento. При включенні передачі заднього ходу, на екрані магнітоли KIA Sorento, тепер відображається картинка всього, що відбувається позаду. В умовах важкого міського паркування - функція просто не замінима.
 
Особливість цієї магнітоли полягає також у тому, що вона працює і з розташованими кнопками на рульовому колесі, а також встановлюється в штатне місце без використання перехідної рамки.

Поділитись з друзями


 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]