Hyundai Sonata 2.4 (2012) - Встановлення штатної магнітоли з GPS навігацією Flyaudio E7562NAVI

 
До нас звернувся власник автомобіля Hyundai Sonata 2012 року випуску. Завдання було таке: потрібно було встановити магнітолу, яка б мала можливість програвати музику і відео, а також була оснащена функцією GPS-навігації.  
Ми зупинили свій вибір на штатній магнітолі виробника Flyaudio. Цей виробник один з перших, хто почав представляти свою продукцію на території України і один з перших з ким ми почали співпрацювати. І ми, і наші клієнти вже не раз переконувалися у відмінній якості штатних магнітол Flyaudio, в їх надійності і простоті в експлуатації.
 
Штатна магнітола Flyaudio E7562NAVI підходить для автомобілів Hyundai Sonata 2010-2014 року випуску. Вона має великий, яскравий сенсорний дисплей, діагональ якого становить 8 дюймів. Нашими працівниками була встановлена навігаційна програма IGO, з пакетом карт всієї Європи, країн ближнього зарубіжжя, ну і звичайно ж України.
 
Також магнітола без проблем справляється з відтворенням музики, відео всіх популярних форматів, має радіо і функцію гучного зв'язку Bluetooth. До неї можна підключити камеру заднього виду, зображення з якої буде запускатися автоматично при включенні передачі заднього ходу. Зазначимо також, що магнітола підхоплює і управління з кнопок розташованих на рульовому колесі.
 
Більш докладно ознайомитися з магнітолою можна переглянувши наступне відео:

 
Купити штатну магнітолу для Hyundai Sonata 2010-2014 років - Flyaudio E7562NAVI


Поділитись з друзями

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]