Citroen C4 (2012) - Встановлення штатної магнітоли RoadRover і підключення камери заднього виду

 
До нас звернувся власник автомобіля Citroen C4 2012 року випуску. Стояло завдання підібрати і встановити на штатне місце головний пристрій. При виборі в першу чергу потрібно було звернути увагу на сумісність з даною комплектацією автомобіля.  
Вибір магнітоли ми зробили на користь виробника RoadRover, так як їх продукція вважається однією з кращих на ринку України, в чому і ми і наші клієнти не раз переконувалися.
 
Через пару годин роботи, магнітола вже гордо красувалася в салоні автомобіля. Вона прекрасно запрацювала з усією системою автомобіля, на екрані з'явилися дані про витрати палива, при парковці прекрасно працюють рідні парктроніки. Також нашими працівниками була підібрана і встановлена універсальна камера заднього виду. При включенні передачі заднього ходу, на екран магнітоли виводитися на вибір водія, або інформація рідного паркувального радару, або зображення з камери заднього виду.
 
Функції магнітоли RoadRover для Citroen C4 включають в себе наступне:

- детальну GPS навігацію;
- можливість відтворювати музику з USB флешки, CD/DVD диска, або IPOD;
- можливість відтворювати відео з USB флешки, CD/DVD диска;
- система гучного зв'язку Bluetooth;
- радіо;
- ТБ тюнер;
- можливість підключення камери заднього виду;
- інтеграція з рідними функціями автомобіля.
 
 
Крім магнітоли і камери ми підібрали і встановили компактний відеореєстратор INCAR VR-940, з роздільною здатністю запису Super HD (2304×1296). Докладніше про відеореєстратор читаємо тут.
 
Відео огляд магнітоли:Замовити штатну магнітолу для Citroen C4 2011-2014

Поділитись з друзями1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]