Opel Vivaro 2009 - Встановлення штатної магнітоли з функцією GPS навігації, відеопарктроніків і камери заднього виду

 
На днях ми закінчили роботу, по встановленню штатної магнітоли в автомобіль Opel Vivaro 2009. Автомобіль став дуже популярним на дорогах України, але мало хто з власників знає про можливість замінити своє штатне радіо, на мультимедійний комплекс з широким функціоналом.

Хоч автомобіль і популярний, але чомусь не так багато виробників пропонують до нього замінник штатної магнітоли. Нами було вибрано головний пристрій виробника RoadRover. Досить дорога штатна магнітола, але якість, як зборки, так і внутрішніх комплектуючих на високому рівні, що дозволяє їй легко справлятися з поставленими завданнями. Вона ідеально вписалася в штатне місце розраховане виробником автомобіля, а найголовніше коректно працює з кнопками рульового колеса.

Тепер інтер'єр Opel Vivaro 2009 доповнює 6,5 дюймовий сенсорний екран, який дозволяє з легкістю управляти мультимедійними функціями. Вбудована GPS навігація з докладними картами України і Європи дозволить прокладати оптимальні маршрути, і не дасть заблукати в чужому місті.

Особливістю даної установки також є установка камери заднього виду і відеопарктроніка Flydigital PS-BZ1. Тепер при включенні передачі заднього ходу, на екран штатної магнітоли виводитися зображення обстановки позаду з камери, і відстань до перешкоди позаду з звуковим попередженням з відеопарктроніка.

Більш детальні характеристики штатної магнітоли для Opel Vivaro
Поділитись з друзями

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.25 [2 Голоса (ів)]