Унікальна новинка - відеореєстратор від компанії Globex з кутом огляду 170 градусів!

 
У грудні 2012 року український ринок зможе насолодитися дійсно унікальною новинкою від ТМ Globex. Новий відеореєстратор буде дивувати українських автолюбителів об'єктивом, який зможе знімати відео з кутом огляду 170 градусів. 
Здавалося б, чим здивувати спокушеного українського автолюбителя? Компанії Globex це вдалося! Зустрічайте новинку на українському ринку - унікальний відеореєстратор Globex GU-DVF002.  

У чому ж його унікальність? В об'єктиві. Цей, більш ніж компактний реєстратор, оснащений об'єктивом, що дозволяє знімати відео з кутом огляду 170 градусів, на відміну від стандартного кута 140 градусів.
Що дають ці горезвісні 170 градусів? Не мало. Наприклад, навіть перебуваючи на світлофорі в першому ряду, в запис потрапляють автомобілі, що стоять перпендикулярно. І, зрозуміло, сам світлофор. Не потрібно "здогадуватися", який автомобіль коли поїхав і на яке "світло". У свою чергу і захоплення узбіччя при русі стає порядком ширше.
 
У сукупності з цим, роздільна здатність відео файлу 1920х1080 і можливість запису маршруту і швидкості за допомогою GPS. Додатково до цього набору, ще й запис "свідчень" G-сенсора.
 
Перш ніж перейти до опису важливих, але вже досить звичних характеристик, потрібно сказати, що настільки компактний і витончений корпус новинки доповнює вельми не маленький широкоформатний екран з діагоналлю 2,7 ". Це стало можливим завдяки винесенню модуля GPS в тримач і таким чином , зв'язок з супутниками став набагато краще (встановлюється в 1,8 разів швидше). І це не може не порадувати тих, хто користується Google Map.
 
До всього GU-DVF002 підтримує карти пам'яті мікро SD розміром до 32Гб, кодек H.264, G-сенсор, має циклічний запис, виходи USB і HDMI, режим фото, 256Мб вбудованої пам'яті для режиму охорони автомобіля.
 
Ви все ще роздумуєте? Не варто ...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]