Автомобільне захисне скло Pixel на екран автомагнітоли та щиток приладів - Купити і наклеїти у Львові

 

obkladynca

Телефони  зазвичай змінюють кожні 2-4 роки і при тому завжди наклеюють захисну плівку чи екран. А от панель автомобіля, бортовий комп’ютер, автомагнітоли служать практично стільки, скільки служить сам автомобіль. Або поки власник не продасть його. Проте досі ніхто не замислювався про захисне покриття для автомобільних екранів, особливо для сенсорних. Або ж на них наклеювали автомобільну плівку, яка зовсім для цього не призначена. Проте зараз з’явився новий продукт суто для захисту автомобільних екранів – панелі управління, магнітол. Автостудія «Гараж 23» рада запропонувати захисне автоскло фірми Pixsel для усіх автомобільних марок.

 

Захисне скло для автомобіля буває двох видів – гібридне і загартоване. Гібридне складається зі скловолокна – 35%, жорсткого пластику – 45%, клейкої основи – 10%, нанопокриття – 10%. Воно прозоре, еластичне, міцне. Але є варіант гібридного скла у матовому варіанті - антиблік.  Для того, щоби не було відблисків на екрані, які можуть заважати швидко управляти функціями машини. Завдяки тому, що скло еластичне – його легко поставити у глибокий екран на панелі.

 

Загартоване вважають ще більше міцним. Адже воно складається з японського скла фірми Asahi на 80%, еластичного пластику  – 5%, клейкої основи та нанопокриття – 15%. Однак при цьому воно також еластичне та супер-прозоре.

 

Обидва варіанти мають офлеофобне покриття – воно відштовхує пил. Досить легко встановлюються. У наборі є кілька видів серветок і клейких стікерів. Ними очищають екран, тримають скло для правильного встановлення. Потрібно лише прикласти очищене від наклейки скло на чистий екран, притиснути спеціальною серветкою. І через деякий час повітря під екраном само розійдеться.

 

Захисне скло для магнітоли та автомобільних екранів можна легко демонтувати і нанести ще раз. Якщо ви помітили пилинку під ним, або неправильно прикріпили. Проте найкраще для встановлення звернутися в Автостудію «Гараж 23», де спеціалісти багато років займаються нанесенням захисних покриттів та працюють з продуктом Pixsel. Ми пропонуємо захисні екрани для автомобілів марок Mercedes-Benz, Audi, BMW, Land Rover, Lexus, Toyota та інших.

 

Захисне скло для автомобіля вбереже екрани від потертостей, подряпин, помутніння, розмитостей. Найбільше воно потрібне для нових магнітол, автомобілів класу люкс. Адже ефектний салон може швидко зіпсувати потертий непрозорий екран бортового комп’ютера.

 

І обов’язково радимо поклеїти захисне скло для автомобільних екранів, якщо водій – жінка. Адже манікюр здатен дуже швидко зробити монітор потертим.

 

У Львові захисне автоскло можна замовити і встановити в Автостудії «Гараж 23».

 

За детальнішою консультацією звертайтесь за телефоном:
+38 (095) 157-00-11
+38 (095) 157-00-22

Україна, м.Львів
вул. Бойківська, 5 (бічна вул.Сахарова)

Instagram: @g23_lviv_tuning

 

 

   

  

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]