Супутникова автомобільна сигналізація Венбест у Львові – авто під захистом охоронної фірми!

 

9990

Більшість автосигналізацій працюють до того моменту, поки їх не зламали, не заглушили. А якщо і спрацьовують, то не захищають від угону. Машину можуть просто «віджати» у водія на світлофорі. Тому сучасним рішенням є спеціальні супутникові сигналізації. Вини унеможливлюють угон з допомогою блокування двигуна та диспетчерських пунктів, які відслідковують місце перебування машини. На українському ринку супутникові охоронні системи представлені компанією «Венбест».

 

Сигналізація від «Венбест» підключена до 15 пунктів спостереження по всій Україні. За автомобілем цілодобово слідкують диспетчери. А в разі викрадення – пункти поліції.

 

«Венбест» пропонує дві системи супутникової сигналізації – Connect  і Connect Plus. Першу можна встановити на автомобіль, який вже має будь-яку сигналізацію. Другий – це комплект із супутникової системи та стандартної автомобільної сигналізації.

 

У наборах є два рівні безпеки. Перший, коли  сигнали повідомляють про злом замків і проникнення в авто. Другий рівень – система опитує водія з допомогою додаткової мітки (брилка), кодів, кнопок. Якщо водій пройшов опитування – сідає за кермо, якщо ні – у диспетчерський пункт поступить сигнал.

 

Без спеціальної мітки крадії не зможуть поїхати. Якщо ви забули мітку вдома, з допомогою запрограмованої  комбінації кнопок у салоні, наприклад кнопок опускання вікон, може відключити мітку.

 

Якщо спрацювала сигналізація – до вас телефонує оператор. Якщо ви не відповідаєте і не підтверджуєте дій  з автомобілем – виїжджає наряд.

 

 

Також додатково є тривожна кнопка на брилку. Якщо вона спрацювала - наряд виїжджає одразу.

 

Ця кнопка важлива в разі ДТП.  Адже якщо сталася аварія з травмою водія, і він не зможе взяти трубки але натисне кнопку, його локацію визначать та виїдуть на місце аварії. Навіть якщо вона сталася десь на безлюдній дорозі. Компанію «Венбест» обслуговують 300 мобільних груп.

 

Сигнал такої охоронної системи неможливо заглушити. По-перше, якщо авто зникне з поля зору, диспетчери це побачать і зателефонують водію. По-друге, деякі системи включаються і повідомляють про місце перебування авто лише раз на добу. Решту часу неактивні, і їх сигнали неможливо вловити глушниками.

 

Супутникова сигналізація має корисні функції для корпоративного парку автомобілів. Через систему можна відслідковувати, чи поїхав автомобіль за маршрутом, розхід палива, траєкторію руху вантажу, час роботи автомобіля.

 

 

 

Види сигналізацій від «Венбест»:

 

- Супутникова сигналізація з радіоміткою. Управляється з телефону, дозволяє блокувати двигун, є тривожна кнопка.

 

- Сигналізація з пін-кодом. Без послідовності дій, кнопок, слів крадій не заведе автомобіль.

 

- Радіомаячок Слід. Його неможливо заглушити, тому що він вмикається  і дає сигнал раз на добу. А знайти авто можна в точності до 5 метрів.

 

У Львові супутникові сигналізації «Венбест» можна встановити в Автостудії «Гараж 23». Більш детальні консультації а телефонами:

 

+3 8 (095) 157-00-11

+3 8 (095) 157-00-22

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]