Захист двигуна автомобіля – підбір та встановлення у Львові. Що таке захист двигуна та який він буває

 

g23 tvthor news main

Вибоїни, бордюри, дороги з камінням і коліями, лежачі поліцейські можуть в одну мить пошкодити двигун. Він заглохне, витече масло. Водій непланово залишиться  без автомобіля та матиме додаткові витрати. Ось чому важливий захист дна автомобіля.

 

Захист днища – це бар’єр не лише від перешкод на полотні дороги, але й від забруднення та корозії. Але якщо він буде неякісний, то може ще швидше призвести до іржі та пошкодження двигуна.

 

Давайте розберемся, як це може статися? І чому Автостудія «Гараж 23» працює тільки з кращими виробниками піддонів на дно та самостійно виготовляє захист під конкретний автомобіль?

 

 

  1. Захисні пластини додають дну кільканадцять міліметрів і можна ще швидше «зачепити» перешкоду. Тому їх намагаються встановити максимально близько до механізмів. Як результат – водій отримує постукування. Студія «Гараж 23» вибирає оптимальну товщину захисту під висоту вашої підвіски, щоби цього уникнути. А також обшиваємо потрібні місця прокладками. Робота тестується і все до деталей відкориговується. Тому власник не повернеться незадоволеним через деякий час із проханням зняти захист.
  1. Дно автомобіля - досить брудна частина. Там забивається пил, болото, дрібне сміття. Захист дна служить бар’єром. Але в ньому має бути достатньо отворів і вентиляційних люків, щоб відбувався продув та не накопичувався пил. Тоді не відбудеться швидкої корозії.
  1. Іноді пластини утруднюють заміну масла, здорожчують техогляд. Але якщо виготовити модельні пластини під зчеплення, коробку передач, радіатор, задній міст, роздатку, то кожну із них при можна зняти, не знімаючи велику конструкцію. А якщо ставити модельну Кольчугу під марку вашої машини, то її монтаж і демонтаж займає усього 20 хв.

 

  1. Захист важить 7-15 кг і робить перед автомобіля важчим. Якщо він не розрахований на таку вагу, додаткова сила може зашкодити в разі ДТП. Для розрахунку ваги ми вивчаємо технічні характеристики автомобіля. Іноді навіть кріплення модельних установок доводиться модифікувати, або весь захист переробляти під потреби клієнта.

 

Який захист вибрати?

 

Звичайно, найміцнішим є металевий. Алюмінієві пластини мають товщину 7-10 мм і дорожчі  в 5 разів від залізних. Сталеві мають 2-3 мм і найдешевші.

 

Пластиковий захист дна дає бар’єр від пилу  і корозії, але розіб’ється при грубому виїзді на бордюр.

 

Дещо легшим від металу, але таким же міцним, є композит – карбон і склопластик. Однак у нього вища ціна.

 

Щоб не різати дна, краще виготовляти спеціальні кріплення, гнізда з різьбою. Так, як це робить Автостудія «Гараж 23».

 

Ми пропонуємо:

- встановлення сертифікованого захисту провідних виробників під кожну марку автомобіля

- виготовлення захисних пластин для кожного індивідуального автомобіля, враховуючи його механіку та геометрію

- виготовлення захисту усього дна, або окремих частин

- виготовлення захисту із металів  від 3 мм і вище за бажанням клієнта

- модифікуємо під потреби клієнта та укріплюємо модельний захист

 

Наша адреса:

м. Львів, вул. Бойківська, 5

Тел. : +38 (095) 157-00-11

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]