Що таке фаркоп? Типи та функції фаркопів. Як вибрати?

 

g23 tvthor news main

Дуже багато власників після придбання авто якщо не відразу, то через деякий час стикаються з тим, що крім багажу їм треба перевозити ще якісь предмети, які н влазять в багажник. Одним з виходів у цій ситуації є придбання фаркопа для того щоб можна було причепити до себе будь-якої причіп. Автовласники використовують фаркопи для:

- кріплення велобагажника;

- перевезення лафети для мотоциклів або квадроциклів;

- перевезення різних причепів для вантажів;

- транспортування причепів-автобудинків;

 

Виходячи з цього вони класіфіціются по горизонтальній і вертикальної навантаженні, тому дуже важливо при виборі тягово-зчіпного пристрою (тзп) розуміти що саме ви плануєте чіпляти до нього.

Природно фаркопи розроблені під кожну конкретну марку і модель авто. Крім цього дуже важливими деталями є кузов авто, адже седан і хетчбек однієї і тієї ж моделі авто можуть відрізнятися по місцях кріплення фаркопа. Загалом треба обов'язково перевірити всі нюанси на своєму автомобілі, щоб підібрати тзп, який встане саме на Ваше авто.

 

Різновидність фаркопів. Купити фаркоп у Львові

 

За типом фаркопов вони діляться на американський з кріпленням під квадрат і європейським під гак. Останні і користуються в нашій країні більшою популярністю.

Так само дуже важливо те, як швидко знімається гак. Якщо ви використовуєте фаркоп рідко і не хочете, щоб гак псував зовнішній вигляд Вашого авто, то Вам підійде швидкознімний гак, який знімається ставитися за лічені секунди, якщо ж ви не плануєте часто знімати-ставити гак, то ви можете вибрати інший тип кріплення, який зажадає деякого часу і інструментів для зняття і постановки гака.

На деяких сучасних автомобілях преміум класу виробники пропонують механізовані фаркопи, які виїжджають і ховаються за допомогою сервоприводів. Сподіваємося, що в недалекому майбутньому і сторонні виробники підметушаться і будуть пропонувати доукомплектовувати таким типом фаркопов і інші авто, які не мають таких опцій по заводу.

 

Американський та європейський стандарт фаркопів 

 

Обов'язковою складовою фаркопа є розетка для підключення електрики до фаркоп. Адже ви ж хочете, щоб задні фари повноцінно працювали на причепі і у Вас не було проблем з патрульної поліцією. Розетки бувають 7 і 13-ти контактні, останні мають розширений функціонал і максимально підходять для автобудинків. Для підключення такої розетки в залежності від марки і моделі автомобіля може знадобитися спеціальний адаптер, який «подружить» електрику Вашого авто з електрикою на причепі. У більшості випадків такий блочок потрібен в сучасних автомобілях не старше 5 років.

  

    Ми готові запропонувати будь-який тип фаркопа під Ваш автомобіль, під Вашу задачу і природно Ваш бюджет. Ми професійно встановимо фаркоп і коректно підключимо електрику. У деяких випадках, де потрібно інженерна думка, ми готові переробити фаркоп під Ваші специфічні вимоги.

 

За детальнішою консультацією звертайтесь за телефоном:
+38 (067) 341 03 43

Україна, м.Львів
вул. Бойківська, 5 (бічна вул.Сахарова)

 

 

  

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]