Інформаційний сайт про систему електронного вихлопу Thor

 

g23 tvthor news main

Усю інформацію про найгучнішу автомобільну розробку - систему Thor відтепер ви можете дізнатися на нашому сайті - Thor Електронна Вихлопна Система. У чому полягає суть новинки, її плюси і мінуси, відео-презентації та особливості встановлення знайдете тут.

Уявіть собі – ваш автомобіль заводиться на повну гучність і видає звук спорткара, ракети  чи броньовика! Услід обертаються перехожі та водії. Ви відчуваєте силу здолати величезні відстані. Ось це і є той вау-ефект, який дає система Thor. Її ще називають активний вихлоп, або електронний вихлоп.

 

І сьогодні для цього не потрібно 8-циліндровий двигун і величезні капіталовкладення. Лише  потужна колонка в спеціальному циліндрі під капотом плюс ваш смартфон. Жодного втручання в механіку, ніякої заміни двигунів, мінімум часових затрат.

 

thor news main

 

Незалежно від того, де і з якої швидкості заводиться автомобіль, гучність вихлопної системи залежить лише від водія. Регулювання звуку вихлопу проводиться просто зі смартфона чи кнопкою на панелі управління. Оскільки звук іде просто з-під авто, ніхто не відрізнить електронний вихлоп від натурального звуку двигуна.

Система активний вихлоп універсальна і підходить до будь-якої марки автомобіля.

Детальна консультація про встановлення системи Thor на сайті - www.thor-ua.com.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]