Аналіз автомобільних охоронних систем з підключенням їх на пульт охорони. Порівняння систем Benish GUARD та Венбест Connect

 

Купляючи нове авто одна з перших речей про яку слід подумати це охоронна система. Існує дуже багато різновидів охоронних систем які відрізняються по принципу дії. Власник авто має дуже великий вибір серед виробників цих систем в різних цінових сегментах. І якщо поглиблюватись у вибір сигналізації, то можна витратити дуже багато часу на роздуми і поки Ви будете думати, то машину вже можуть вкрасти. Тому охоронну систему треба ставити або в салоні, або одразу після виїзду з салону на підприємстві, яке спеціалізується на цьому.

 

Ми як одне з таких підприємств хочемо розповісти Вам про один с типів охоронних систем, а саме про охоронні системи з підключенням під охорону. А також презентувати Вам нашу особисту думку з приводу виробників цих систем.

 

Якщо ви ставите собі сигналізацію на будинок або квартиру, то наврядше Ви ставите її для того, щоб вона Вам висилала СМС повідомлення, що в Вашій оселі злодій. Ну звичайно, якщо ви озброєний і все життя чекали саме такого моменту, то може й так, але в більшості випадків ці охоронні системи підключаються під якусь охоронну фірму, яка в разі тривоги виїзжає на Ваш об’єкт. Чомусь в автомобільних сигналізація пропорція охоронних систем які ставляться «на пульт» повністю протилежна. Більшість власників авто ставлять охоронну систему і все. Так, на відміну від домашньої сигналізації автомобільна має функцію блокування авто, але випадки бувають різні і тому я думаю, що буде дуже ризиковано особисто протистояти злодіям які хочуть проникнути, або вкрасти Ваше авто. Тому рішення щоб за Вашим авто слідкувала якась охоронна фірма є дуже логічним, особливо якщо в Вас авто преміум класу.

 

Сьогодні ми поговоримо про порівняння двох охоронних систем: Benish GUARD та Венбест Connect

 

Ми дуже давно знайомі з компанією Benish GPS, але толком ніколи не продавали її продукції. Чому? Здається і продукт який не мав аналогів на ринку, і в цілому концепція цікава, але якось серце не лежало їх продавати. Чи то до нас їх менеджери не донесли інформацію і не «запалили» нас, але чомусь ми дуже слабко їх продавали.

З продукцією фірми ВЕНБЕСТ ми познайомились відносно нещодавно. Ми не є люди які легко піддаються маркетинговим штучкам, але вже при ознайомленні з ТТХ продукту нам стало зрозуміло, що це річ яку продавати не соромно.

Попереджаємо що тут і надалі це наша особиста думка і ми просто її висловлюємо, Ви можете самостійно вивчити питання, порівняти обидва продукти і зробити свої висновки.

Ми не будемо говорити про якість обслуговування і наскільки якісне йде реагування, тому що тут мають казати клієнти, ми поговоримо за ціноутворення та апаратну частину цих двох систем.

 

Ціноутворення:
Стартова ціна продукту річ яку напевно ми не будемо обговорювати напишемо лише, що в Беніша це майже 400 доларів, в Венбеста 600. Тут ми поговоримо те за що клієнт доплачує купуючи більш дорогі варіанти.

 

В BENISH GPS це:

 

+200 доларів за систему PLATINUM Ви доплачуєте  за «Удар, нахил або переміщення автомобіля з вимкненим запалюванням. Натискання тривожної кнопки (виклик диспетчера)» Переводимо на звичайну мову, це датчик удару, нахилу та переміщення плюс додаткова звичайна кнопка яка підключається під додатково запрограмований канал. Погугліть скільки це коштує:)

 

venbest or benish statiya vybor 1 1

 

Ще + 200 доларів треба заплатити за систему ELITE де є функція захисту від «Розбиття чи продавлювання скла. Сторонній рух у салоні автомобіля» Знову переводимо на зрозумілу мову. Це звичайний датчик об’єму. І знову гугл на допомогу щоб взнати скільки він коштує.:)

 

venbest or benish statiya vybor 15

 Супутникова охоронна система Benish Guard Elite

 

Наступний крок вже більш адекватний по різницю заліза. Система ULTRA передбачає:

- Фіксація дорожньо-транспортної пригоди
- Сигнали від системи під час закордонних подорожей
- Безконтактні водійські мітки для деактивації режиму охорони
- Функція моніторингу: аналіз історії, періоду і тривалості поїздок»

Це вже більш адекватні зміни, але це вже плюс 600 доларів до ціни.

 

Для порівняння по системам VENBEST CONNECT


Друга по ціні охоронна система Connect Keyless коштує на 200 доларів дороще базового комплекту Connect Plus, та на відміну від нього авторизація крім пін-кода оригінальними кнопками може здійснюватися за допомогою мітки, або додатком на телефоні через bluetooth . Так це також недешево, але це більш адекватна різниця по обладнанню за  плюс 200 доларів до ціни.

 

venbest or benish statiya vybor 1 2

 Система ВЕНБЕСТ Connect Keyless

 

Наступний крок це система Connect Plus Special Edition ще плюс 200 доларів за антіджамер та бездротове реле, яке має блокування як аналогове так і по CAN-шині. Знову ж таки наша думка, що доплата і різниця по функціоналу цілком адекватна.

 

venbest tarifnye planu 6

 Система ВЕНБЕСТ Connect та Connect Plus

 

Про що ще хочемо сказати. Авторизація за допомогою введення pin-кода кнопками на допотопній клавіатурі, яка морально вже застаріла і значно погіршує інтер’єр авто в системи Benish - це моветон. Ми вже не говоримо про те що банально можна просто відслідкувати який код вводить клієнт. Знову ж таки наявність такої клавіатури одразу дає знати зловмисникам, яка саме система стоїть на цьому авто. Так психологічний плюс звичайно є: злочинці десять разів подумають чи варто викрадати авто з такою охоронною системою, але з іншого боку клієнт одразу розкриває інформацію про те яка охоронна система встановлена на його авто і дає змогу підготуватися професіоналам для викрадення цього авто.

 

Якщо брати по підключенню та сумісності з сучасними авто, то ми не будемо багато писати, тому що ця інформація не завжди зрозуміла для власників авто, але скажемо коротко: це небо і земля. Платформа Венбеста побудована на базі охоронної системи PRIZRAK і коректно працює з сучасними авто по CAN-шині. А по Бенішу на останньому авто нашому електрику запропонували живлення брати напряму з акума взяти. В перспективі це могло призвести до постійного висаджування акумулятора.

 

venbest or benish statiya vybor 1 4

 Пульт постановки  автомобіля на охорону BENISH

 

P.SДо речі, як вам такий пульт постановки зняття автомобіля з охорони?  Уявляєте його у себе в автомобілі? В елітному салоні Mercedes-Benz чи BMW? Так, от, такий пульт постановки, зняття автомобіля з охорони використовується компанією BENISH, і знаходиться він в доступному для зручного вводу місці, що не тільки псує інтер’єр зайвим обладнанням яке, постійно муляє око, а ще й вказує викрадачам, яка тут встановлена система… не вистачає лише інструкції, як її обійти…Хоча скоріш за все в викрадачів вона завжди з собою)))

 

В загальному можна сказати, що конкуренція – це рушійна сила прогресу.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]