Покриття автомобіля "рідким склом". Як і де покрити кузов авто нанокерамікою

 

Так як будь-яке полірування лакофарбового покриття знімає верхній пошкоджений шар, тобто шар лаку стає тоншим, необхідно відновити товщину захисного покриття. Для цього існує маса різних аерозолів на основі силікону або воску, дешевих і дорогих, з самими «еластичними функціями». Таке поняття, як покриття рідким склом з'явилося нещодавно, в 2008 році і було розроблено в Японії й дуже швидко набуло популярності, в тому числі і в Європі.

 

"Рідке скло" для автомобіля не має нічого спільного зі склом з якого роблять, наприклад, лампочки, хоча і володіє тим же «дзеркальним» і «відбиваючим» ефектом, тобто на вкритій поверхні буде, як в дзеркалі, відбиватися все, що відбувається навколо. Так само, як і звичайне скло, рідке скло для автомобіля абсолютно прозоре. Покритий цим засобом і відполірований автомобіль виглядає приголомшливо. Доречі, поліровка кузова автомобіля є дуже важливим етапом. Завжди приємно дивитися на акуратне, що виблискує авто, не залежно від його вартості. Погодьтеся, що «затертий», подряпаний та забризканий брудом VOLVO бізнес-класу, приверне менше уваги, ніж яскравий блискучий «бюджетний» CHEVROLET.

     do i posle chistki   pisla do
 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ 

 

Ми рекомендуємо наносити рідке скло тільки на попередньо відполіровану поверхню! Можна, звичайно, нанести рідке скло і без полірування, але тоді ніхто не дасть гарантії, що всі подряпини, тріщини та інші пошкодження верхнього шару лаку не відтворить зворотного ефекту від того, на який Ви розраховуєте. Всі подряпини і пошкодження можуть справляти враження так званої «голограми» і навіть під покриттям з рідкого скла вони будуть проглядатися. Отже, Ваша машина прекрасно і якісно відполірована. Тепер можна приступати до покриття рідким склом. Вкрай не рекомендуємо це робити самостійно! По-перше, це тривалий процес, оскільки покривається не одним шаром, а декількома, з попередньою сушкою останнього шару; по-друге - всі роботи виконуються в спеціальному чистому обігрітому боксі, щоб уникнути попадання будь-яких сторонніх часток на ще вологу поверхню; по-третє - роботу виконують кваліфіковані фахівці якісним і перевіреним матеріалом, а не тим що Вам надійде з інтернет-магазину.

 

      proces-polirovki   proces-polirovki

 

Сушка кінцевого шару проходить на протязі від 8 до 12 годин в теплому приміщенні (+10 градусів), після чого автомобілем можна користуватися. Повне висихання і кристалізація рідкого скла займає до 2-х тижнів. Протягом цього періоду ми рекомендуємо утриматися від миття Вашого автомобіля хімічними засобами або хімчистки салону автомобіля, так як реагенти неминуче потраплять на кузов автомобіля. По можливості, краще взагалі відмовтеся від «купання», поки рідке скло повністю не висохне і не набуде заявлених виробником властивостей.

 

      водовідштовхуючий ефект   водовідштовхуючий ефект

 

Згодом, звичайно, і на поверхні рідкого скла можуть утворитися подряпини і відколи, але ця проблема легко вирішується за допомогою якісного полірування і відновленням одного-двох шарів рідкого скла, що значно дешевше, ніж перефарбувати автомобіль.

 

Дізнатись детальніше про полірування "рідким склом" можна ТУТ

 
Записатися на поліровку автомобіля можна за телефонами:

+38 (067) 341-03-43
+38 (067) 340-26-13

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]