Професійна хімчистка салону автомобіля. Як, де і якими матеріалами проводиться хімчистка салону

 

Прибрати салон свого автомобіля, привести в порядок за допомогою «вологої серветки», можна і самостійно. Але спробуйте відтерти пляму від кави на задньому сидінні, або плями жиру від картоплі-фрі із закусочної на трасі або сліди від ягід на бежевих велюрових спинках Ваших сидінь. Після невеликого ремонту масляні відбитки пальців на панелі приборів, бардачку або водійському сидінні «назавжди» залишаються на матеріалі.

 

У продажу можна зустріти величезну кількість різних засобів для чищення, хімікатів, пульверизаторів з «гарячою» парою, серветок для видалення «будь-яких» забруднень і багато іншого ... Як правило, всі ці засоби допоможуть Вам тільки з незначними плямами, або наслідками невеликої поїздки до лісу на пікнік. Важливо відзначити, що такі хімікати можуть завдати непоправної шкоди інтер'єру Вашого автомобіля, не кажучи вже про сумнівну допомогу в боротьбі з плямами. Рішенням може стати повноцінна хімчистка салону із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Різні мікроорганізми, кліщі і т.п., які викликають алергію, астму та інші легеневі захворювання, можуть знаходиться в щілинах і оббивці сидінь. Крім того, тютюновий запах або запах цвілі після довгої стоянки, запахи чи інші «наслідки» перебування в автомобілі тварин не сприяє комфорту салону Вашого авто. Ми пропонуємо рішення, яке зі 100% гарантією позбавить Вас саме від причини запахів, а не буде маскувати їх під тимчасовою дією ароматизатора. Крім того віддаючи автомобіль на хімчистку вартує замислитись на рахунок покриття кузова авто рідким склом.

     do i posle chistki   pisla do
 

Використання сучасних технологій хімчистки салону автомобіля гарантує цілісність і збереження матеріалів сидінь, пластикових або дерев'яних частин панелі приборів і інших декоративних вставок Вашого автомобіля. Крім того, різні матеріали, що використовуються в салоні, накладають певні обмеження на використання тих чи інших хімічних засобів, які при самостійному використанні можуть завдати серйозної, а іноді, непоправної шкоди. 

 

      neudachnaya chistka   nedachnaya chistka salona

 

На момент продажу автомобіля завжди потрібно задуматися про його презентабельний вигляд не тільки зовні, але й всередині. Наявність жирних або маслянистих плям на сидіннях, панелі приборів або стелі можуть мати вирішальний негативний вплив на покупця. У той же час чистий і акуратний, з приємним ароматом салон, з якого покупцеві не захочеться виходити. Якщо Ви придбали вживаний автомобіль (для нових автомобілів це теж може бути актуально) - хімчистка вже не розкіш, а необхідність, адже Ви не знаєте ким і як цей автомобіль експлуатувався до Вас. Саме хімчистка, а не «косметичне» прибирання, може убезпечити здоров'я як Вас, так і Ваших пасажирів.

 

himchistka salona

 

 ПЕРЕВАГИ ХІМЧИСТКИ: 

1. Антибактеріальна дія;

2. Чистка у важкодоступних місцях салону;

3. Усунення самих різних забруднень, в тому числі і плям після технічних робіт;

4. Усунення причини неприємного запаху, а не тимчасова дія ароматизатора;

5. Спеціальне покриття тонкою плівкою для подальшого захисту;

6. Хімчистка виконується кваліфікованим персоналом;

7. Всі атрибути для хімчистки підбираються індивідуально для кожного салону
кожного автомобіля;


Детальну інформацію про послугу "хімчистка автомобіля" можна дізнатись ТУТ

 

Записатись на хімчистку салону можна за телефонами:

 

+38 (067) 341-03-43
+38 (067) 340-26-13

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]