Цікава новинка! Дзеркало BGT-073ML з 7,3" екраном і функцією Mirror Link

 

zerkalo wifi big d tvДосить цікава новинка вже надійшла в продаж минулого тижня - дзеркало з 7,3" екраном і функцією Mirror Link. Якщо по суті, то дзеркало має три функції: відображення інформації з камери заднього виду, дублювання інформації з екрану смартфона, ну і власне функція салонного дзеркала.

 

Почнемо по порядку. На відміну від більшості подібних дзеркал які зараз є на ринку, екран для виведення інформації дуже великий, майже на ширину всього дзеркала, тобто картинка з камери буде більш інформативна і велика. До того ж екран в виключеному стані помітити реально практично неможливо, навіть змінюючи кут огляду на світу.

 

3.jpg586e6a9f2435d

 

Друга особливість це функція Mirror Link. Для тих, хто не знає, що це і для чого воно взагалі треба, пояснимо. Один раз з'єднавши свій смартфон на базі операційної системи Android або IOS з дзеркалом BGT-073ML, ви зможете отримувати на екран дзеркала картинку зі смартфона. Дану опцію, напевно, в першу чергу оцінять водії, які користуються GPS навігацією на своєму смартфоні. Тепер немає необхідності використовувати додаткові кріплення і тягнути тисячі проводів – просто задайте маршрут на телефоні, покладіть його в кишеню і дотримуйтесь інструкцій руху з дзеркала.

 

 586e6a665d7e5

 

Кріплення дзеркала підбирається індивідуально під кожен автомобіль, тим самим спрощуючи установку, та і «кулібінство» у своєму автомобілі мало хто любить.

 

7.JPG586e6af22afb4

 

Всі бажаючі можуть під'їхати до нас в «Авто студію Гараж 23» наживо подивитися, як виглядає це чудо техніки, потримати в руках, переконатися в якості, і записатися на установку.

Ціна новинки 230$

Відео огляд:

 

 

Замовити дзеркало BGT-073ML з 7,3" екраном і функцією Mirror Link в нашому інтернет магазині

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]