Новий мультимедійний навігаційний блок для автомобілів Toyota з головними пристроями Toyota Touch2 (2014-2017)

 
Нарешті стали доступні для продажу нові навігаційні блоки для автомобілів Toyota, які випускаються з 2014 року. Всі блоки, які випускалися до цього часу ідеально працювали з автомобілями, оснащеними системою Toyota Touch, яка в 2014 році була замінена на Toyota Touch2.
Новий мультимедійний навігаційний блок виконаний на базі 4-х ядерного 1Ghz процесора і ОС Андроїд 4.4, що дозволяє користуватися програмами під ОС Андроїд. Програми і додатки будуть вже встановленні на мультимедійний навігаційний блок.

Блок використовує оригінальний інтерфейс заводської магнітоли Toyota, що дозволяє зберегти дизайн і працездатність штатного головного пристрою. Блок також має можливість підключення до інтернету за коштами 3G і Wi-Fi, при натисканні штатної кнопки на головному пристрої.

 
Блок дає можливість використовувати встановлені навігаційні програми, як в online режимі, так і з завантаженими картами, з переходом з штатної кнопки MAP. За замовчуванням ми встановлюємо тільки самі останні версії карт до навігаційних програм IGO і Navitel. Присутній і Audio/Video плеєр, з можливістю читання всіх форматів музики і відео, при підключенні USB накопичувача в штатний роз'єм.

 

Даний блок підходить до всіх магнітол Toyota Touch2, будь-якого виробника включаючи заміну встановленої штатної навігації. Використовується тільки pin-to-pin з'єднання.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [4 Голоса (ів)]