Цифровий автомобільний іммобілайзер IGLA - Протиугінна система нового покоління

 
Всі автомобільні протиугінні системи на ринку можна класифікувати на чотири групи: звукові автосигналізації, механічне блокування, іммобілайзери, ну і системи GPS моніторингу за транспортним засобом. Можна звичайно встановлювати на автомобіль комбінацію з двох або навіть трьох видів захисту від угону, однак коли обладнання вже давно використовується на ринку, ступінь його захисту стає значно слабшим – навіть в комплексі. Ефективний захист може дати тільки, щось нове – пристрій не знайомий або малознайомий автовикрадачам.
 
Саме від ідеї винайти принципово, щось нове відштовхнулися виробники цифрового іммобілайзера IGLA. Найприємніше для власників автомобілів, є те, що ідея не просто народилася і реалізувалося в тестовому пристрої, а й отримала серійне виробництво. Ми завжди намагаємося стежити за новинками і тенденціями в світі авто електроніки і тюнінгу, та пропонувати цікаві рішення своїм клієнтам – тому розібравшись у можливостях даної протиугінної системи, ми з упевненістю можемо пропонувати її навіть самим вибагливим клієнтам, і нижче ми спробуємо пояснити чому.

 
Автомобіль завжди був не просто купою металу. Важливу частину його оснащення являє собою електроніка – а сучасний автомобіль це взагалі комп'ютер на колесах, який в принципі вже зовсім скоро зможе обходитися і без людини на передньому сидінні. Практично всі протиугінні системи зосереджені саме на електроніці, на дротах і датчиках. Протиугінна система IGLA працює за «цифровим» алгоритмом. В результаті проведення величезного обсягу роботи і тестів, виробник зміг зібрати програмне забезпечення, що дозволяє керувати програмним забезпеченням автомобіля, фактично без його відома.
 
Кожна дія автомобіля, не залежно від того включення це автомагнітоли, відкривання вікна або запуск двигуна, відбувається після здійснення цифрової команди. Класичні протиугінні засоби, такі як сигналізація або іммобілайзер, перехоплюють вже відправлений сигнал в процесі руху його по проводах, і блокують запуск двигуна. Завдання протиугінної системи IGLA перехопити не сигнал, а саме цифрову команду.

 
Цифровий автомобільний іммобілайзер IGLA представляє із себе невелику мікросхему із записаною на себе програмою під певний автомобіль. Його компактні розміри ускладнюють його виявлення в процесі викрадення автомобіля, адже в процесі встановлення розмістити його можна як в джгуті проводів, так і в самих роз'ємах фішок. Пристрій розміром із звичайну запальничку дуже важко буде відшукати не розбираючи автомобіль – на що необхідно чимало часу, якого у викрадачів фактично немає. Пристрій не багатий і кількістю проводів, працює без зайвих реле, врізаючись в проводку автомобіля з мінімальною можливою кількістю вузлів з'єднань. Це означає, що в ланцюзі автомобільної проводки не здійснюються розриви. Отже, виявити наявність іммобілайзера IGLA класичним «прозвоном» ланцюга проводки не вийде.

 
Такий метод спілкування з автомобілем також виключає можливість виникнення системних помилок автомобіля, сторонніх звуків або перегрівів, що в свою чергу виключає претензії сервісних центрів щодо гарантійного обслуговування. Цікавою особливістю також можна виділити той факт, що в ході тесту, виявити його не вдалося навіть дилерським діагностичним комп'ютером.
 
Об'єктом захисту автомобіля від угону були обрані не класичні пристрої запуску, а електронні блоки управління, що передають команду. Працюючи з ними, іммобілайзер IGLA програмно блокує роботу двигуна, поки не буде введений необхідний PIN-код. В якості введення можна використовувати комбінації кнопок на рульовому колесі або передньої панелі. Ні світловою, ні звуковою індикацією пристрій не дає себе виявити до введення коду розблокування, а щоб ввести викрадача в оману спрацьовування блокування двигуна відбувається після початку руху.

 
Автомобільна протиугінна система IGLA оснащена ще парочкою функцій безпеки і комфорту. Наприклад, пристрій здатний зчитувати показання поточної швидкості і включеної передачі, а також положення педалей. Ця інформація за допомогою обробки допомагає запобігти блокуванню, що сприятиме аварійній ситуації на дорозі. Комплекс додаткових комплектних функцій включає автоматичне закриття люка і вікон, при постановці автомобіля на охорону з заводського брелка. Є також функція, що запобігає крадіжці автомобіля насильно у власника. Двигун просто заглохне через кілька сотень метрів, якщо водія не буде в салоні. При здачі автомобіля в сервіс корисною стане опція «Сплячий режим».
 
Простіше кажучи, за допомогою цього іммобілайзера розширюється функціонал штатного блоку управління, програмним додаванням відсутніх протиугінних можливостей, адже як ми вже говорили раніше особливість IGLA - це можливість адаптації під конкретний автомобіль і під конкретну комплектацію. З кожним днем кількість підтримуваних моделей автомобілів зростає, вдосконалюється і сам продукт. Пару тижнів назад, стала доступна опція використання мобільного телефону власника як «мітки» - досить інноваційна та унікальна технологія.
 
Переваги охоронної системи IGLA:
 
- Зберігається цілісність проводки;
- Зменшується ризик поломки автомобіля;
- Нестандартні місця установки;
- Зберігається гарантія на автомобіль;
- Безшумність (немає клацань, як в реле та інших звуків);
- Безпечна для двигуна;
- Обхід даного блокування стандартними способами неможливий!
 
Дізнатися сумісність з вашим автомобілем і записатися на установку можна за телефонами:

+38 (067) 341-03-43
+38 (067) 340-26-13
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.30 [5 Голоса (ів)]