Автомобільна система кругового огляду Gazer - Паркувальні системи 360 градусів

 
Система кругового огляду від виробника Gazer, це на сьогоднішній день провідна розробка на ринку автоелектроніки, створена для комфортного та більш безпечного керування автомобілем. Система являє собою багатофункціональний пристрій, виконує задачі кругового огляду, автомобільного відеореєстратора та обладнання для охоронного відеонагляду автомобіля на стоянці. Пристрій кругового огляду складається із 4-х штатних відеокамер та спеціального блоку керування, котрий і об’єднує зображення із камер в одне панорамне зображення «Bird View» (вид зверху)

Ключові можливості системи:

- Об’єднане панорамне зображення автомобіля «Bird View» (вид зверху)
- Комплект відеокамер призначений для штатного встановлення в оригінальні місця автомобіля.
- Функція відео реєстратора із записом чотирьох канального відео.
- Вбудований G-сенсор із налаштуванням чутливості
- В режимі паркування автоматично включається функція відео охорони, починаючи записувати відеосигнал.
- Контроль напруги від бортової мережі
- Відео камери із HD роздільною здатністю.
- Рівень захисту камер IP67
 
Принцип роботи:
 
Відеосистема кругового огляду складається із 4-х камер в штатному виконанні під конкретний автомобіль та спеціальний блок керування та обробки інформації, котрий об’єднує 4 відеосигнали з камер в один об’ємний панорамний вид. На екрані монітору формується картинка із відеокамер «від зверху», в реальному часі, без затримок, і Ви бачите все що відбувається довкола Вашого автомобіля. Відеосигнал від кожної камери записується на носій інформації: карту пам’яті micro SD або USB накопичувач. Запис відео відбувається в циклічному режимі окремим каналом. Після відключення двигуна, коли спрацює вмонтований G-сенсор, блок керування включає функцію відео-охорони, відеопотік інформації буде записуватись із усіх 4-х камер. А функція контролю напруги збереже автомобільний акумулятор від повної розрядки.
 
Багатофункціональна система кругового огляду від Gazer заміняє собою декілька головних пристроїв, додатково виконуючи роботу відео реєстратора та охоронної відеосистеми Вашого автомобіля. Таке комплексне рішення дає можливість безпечно керувати автомобілем під час паркування, при русі заднім ходом, чи рухаючись в обмеженому просторі на повороті чи при інших складних маневрах.

Встановлення в штатні місця автомобіля:
 
Відеокамери що входять до складу системи кругового огляду монтуються в автомобіль в штатні місця, тому процес встановлення камер займе мінімум часу та без додаткового свердління кузова. Обидві бокові камери чудово інтегруються в нижній частині бокових дзеркал, конструкція яких повністю сумісна із оригінальними штатними частинами. Передня відеокамера монтується в значок автомобіля, а задня відеокамера – в штатне місце задньої частини кузова.
 
Захист від вологи та пилюки:
 
Усі відеокамери що входять до складу системи виготовлені із класом вологозахисту IP67 в герметичному корпусі. Це в свою чергу унеможливлює потраплянню пилюки чи вологи в середину пристрою. Окрім того система створена працювати в широких температурних діапазонах, усі ці можливості дозволяють користуватись системою в екстремальних умовах не боячись виходу із ладу компонентів.
 
Якісна оптика:
 
Особливістю камер системи кругового огляду – це максимально допустимий кут огляду в 180°, завдяки чому достатньо 4 камери щоб об’єднавши відеопотік отримати круговий панорамний огляд. Камери створені на основі чутливого HD сенсора 1/3’’ (720х480), та розроблені щоб передавати якісний сигнал в будь-який час доби, та в цілковитій темряві. Розширення в якому передається зображення - 580 TVL. Система кругового огляду легко інтегрується із будь яким пристроєм відображення інформації, оскільки передає сигнал в стандартах PAL та NTSC.

Функція відеореєстратора:

Одна із ключових можливостей про котру вже було написано вище це можливість використовувати її як відеореєстратор, фіксуючи на камеру все що відбувається навколо автомобіля. Система виконує роботу чотирьох канального відеорестратора, із записом кожної відеокамери окремим потоком із розширенням D1 (704х576) з частою кадрів 30 в секунду. Процес відеозапису відбувається циклічно, безперервно. Уся інформація записується за Вашим вибором на карту пам’яті формату micro SD об’ємом до 32 Гб, або на USB накопичувач.

Вбудований датчик удару (G - сенсор):

Система кругового огляду Gazer обладнана трьох осьовим датчиком прискорення G – сенсором, котрий фіксує усі зміни в русі автомобіля: різке гальмування, швидке прискорення чи удари. Коли спрацьовує G – сенсор, запис відео переходить в захищений режим на 120 секунд, та усі ролики записані в цей момент захищені від стирання в циклічному записі. Усі найважливіші відеоматеріали будуть надійно захищені та збережені.

Режим паркування:

Окрім кругового огляду та функції відеореєстратора система Gazer дає можливість використовувати охоронний відеонагляд припаркованого автомобіля. Після вимкнення двигуна система зупиняє записувати відео та переходить в режим очікування, в цьому режимі споживання току від акумулятора складає менш ніж 12 мА. При спрацюванні G-cенсора (датчика удару) автоматично включається 120-ти секундний запис відео в захищеному режимі, такі відео файли захищені від видалення та перезапису.
Додатково реалізована можливість налаштувати чутливість G-cенсора, в залежності від умов та обстановки в яких знаходиться автомобіль. Для того щоб повністю не розрядити акумулятор система забезпечена можливістю контролювати напругу бортової мережі. В той час коли напруга сягає значення 11,7 В, пристрій повністю відключається до моменту коли відбудеться запуск двигуна, при наступній подачі сигналу АСС.

Комплексна комплектація:

Система кругового огляду Gazer укомплектована усім необхідним для комплектації та подальшого користування системи. В комплектацію входить:
- дві бокових камери, інтегровані в штатні місця бокових дзеркал;
- передня камера в значок автомобіля;
- задня камера а штатне місце задньої частини кузова;
- блок керування та обробки інформації;
- набір проводки для підключення;
- карту пам’яті Gazer micro SD Class 10 об’ємом 8 Гб;
- пульт дистанційного керування та ІЧ приймач.
Поділитись з друзями

Каталог систем кругового огляду:


Круговий огляд для Audi Круговий огляд для BMW
Круговий огляд для Honda Круговий огляд для Hyundai
Круговий огляд для KIA Круговий огляд для Land Rover
Круговий огляд для Lexus Круговий огляд для Mercedes
Круговий огляд для Nissan Круговий огляд для Toyota
Круговий огляд для Volkswagen Універсальні системи кругового огляду
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [2 Голоса (ів)]