Бронювальна антивандальна плівка для автомобільного скла 3M Scotchshield ™ - Бронювання скла в м. Львів

 
Бронювальна антивандальна плівка для автомобільного скла Зміцнююча антивандальна плівка на скло автомобіля є одним з найбільш кращих рішень захисту майна всередині автомобіля. Захисне бронювальне тонування зміцнить скло автомобіля на стільки, що часом і десяти хвилин буде мало для того, щоб зловмисник проник в автомобіль.
З погляду автограбіжників скло це найбільш вразлива частина автомобіля. Жодна з сигналізацій або які-небудь інші охоронні системи не здатні вберегти внутрішній простір авто, від рук злочинця. Грабіжник просто підходить до автомобіля, вдаряє по склу, оглядає вміст салону, і забирає лежачі там цінні речі. Йому навіть не потрібно відкривати двері, а вся процедура займає близько 10 секунд.

Бронювальна антивандальна плівка

Ось тут якраз і прийде на допомогу захисна бронювальна плівка для вікон автомобіля. Цю плівку називають по-різному, бронювальна плівка, зміцнююча плівка, антивандальна плівка,  ударостійка плівка. Є навіть кілька виробників, які лідирують на ринку - це 3M Scotchshield ™, LLumar Security Film, CNC Safety Films, Armolan Safety. У роботі ми віддаємо перевагу американському виробникові 3M і серії його протиударних плівок Scotchshield ™.Бронювальна захисна плівка на скло автомобіля включає в себе декілька шарів, тонких і в той же час дуже міцних полімерів. У складі присутній спеціальний високоефективний молекулярний клей, для активізації якого необхідний водний розчин. Після його повного висихання відбувається сильне з'єднання на молекулярному рівні, скло автомобіля і зміцнююча плівка стають ніби єдиним цілим.

При ударі, його сила розподіляється більш рівномірно по склу - воно ставає більш еластичним і пружним. Тим самим для розбиття вікна автомобіля потрібно значно більше часу. Навіть при розтріскування воно залишається в дверній рамі, що перешкоджає проникненню в автомобіль

Бронювання скла в м. Львів

Зловмисник, який підійшов до вікна автомобіля з каменем, розраховує розбити скло з першого разу і витратити на крадіжку лічені секунди, проте бронювальна плівка яку ми наносимо на скло збільшить цей час в рази, це введе грабіжника в подив, і змусить його відмовитися від затії після другого ж удару. Існують плівки різної товщини 100 мкм, 200 мкм і 300 мкм. Найтовстіші плівки клеються тільки на авто з плоским склом, до прикладу: Range Rover Vogue, Mercedes G-класу, Toyota Land Cruiser.

Однак звертаємо вашу увагу, що бронювальні плівки дадуть ефект лише при комплексному підході до охоронної системи автомобіля. Плівка не буде панацеєю, якщо залишити автомобіль в безлюдному місці і відлучитися на день. Основною метою антивандальних бронювальних плівок, є порушення планів грабіжників і автовикрадачів щодо часу, який вони розраховують витратити на проникнення в автомобіль.
Поділитись з друзями

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.17 [3 Голоса (ів)]