Атермальна плівка – Тонування атермальною плівкою в м. Львові

 

Останніми роками все більше автомобілістів обирають атермальне тонування скла. Цей вид автомобільного тонування має кілька істотних плюсів. Основне завдання атермального тонування скла полягає в тому щоб захистити автомобіль від нагрівання та від прямих сонячних променів в жаркі літні дні. Хоча атермальна плівка являється прозорою, вона має свою унікальну структуру заломлюючи сонячні промені тим самим захищає салон автомобіля від нагрівання. Атермальна плівка затримує ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання.

 
Тим хто вибрав тонування атермальною плівкою можуть собі дозволити затонувати все автомобільне скло включаючи і лобове. Через лобове скло найбільше потрапляє сонячного проміння котре нагріває салон, та випалює елементи в салоні.

Більшість автовиробників рекомендують тонувати автомобільне скло саме атермальною плівкою замість звичайного тонування. Оскільки саме вона дозволяє значно знизити температуру повітря в салоні і тим самим захищає оббивку та інші деталі інтер'єру від вигорання. Це особливо актуально для тих, хто ставить свій автомобіль на відкритих парковках, адже саме там у спекотні літні дні прямі сонячні промені здатні нагріти салон майже 100 градусів Цельсія. Ну а викидати гроші на вітер відновлюючи елементи салону, тим більше якщо салон обтягнутий шкірою, не захоче жоден автолюбитель. Діапазон світлопропускання це головна особливість кожної альтернативної плівки. Який безпосередньо впливає на відтінок скла і температуру в салоні. Найкращою прийнято вважати ту плівку, світлопропускання якої варіюється в межах від 80 до 84 відсотків.
атермальна плівка тонування
 
Процес тонування атермальною плівкою настільки ж простий як і звичайною автомобільною плівкою.  Загалом процес тонування такий: спочатку підготовляється поверхня скла, вирізається атермальна плівка згідно із розмірами скла, за допомгою нагрівання феном плівці надається правильна форма, знімається захисний шар і плівка клеїться на скло, розгладжуються всі нерівності і таким чином відбувається процес наклеювання плівки.
 
тонування атермальною плівкою
Атермальна плівка захищає салон автомобіля від перегрівання, тим самим не погіршуючи видимість, оскільки являється прозорою. Атермальне тонування лобового скла зовсім не помітне. Плівка має прозорий вигляд як і скло, при цьому значно зменшує нагрівання салону в теплі літні дні. Така дія зумовлена заломленням сонячних променів, тому салон автомобіля захищений від прямих променів сонця, салон не нагрівається та не вигорають елементи салону.
 

 Переваги атермальної плівки:


 • Значно знижується нагрівання салону – обклеєне плівкою скло пропускає на 60% менше тепла.
 • Атермальна плівка зовсім не впливає на видимість, тому керувати автомобілем буде ще комфортніше.
 • Більше того – плівка має антибліковий ефект, краще захищає від прямих сонячних променів в день та від разючого світла зустрічних машин в ночі. Тобто навіть покращує видимість!
 • В відмінності від атермального скла, атермальна плівка не створює перешкод у роботі мобільних телефонів, супутникових приймачів, радіоапаратури та інших пристроїв.
 • Довговічність плівки: плівка не вигорає, не розтріскується, не розшаровується – вона прослужить вам довгі роки без втрати своїх якостей.
 • Окрім теплоізоляції, затоноване атермальною плівкою скло знижує проникнення вуличного шуму в салон автомобіля.
 • Атермальна плівка дуже міцна, тому буде додатковим захистом скла автомобіля від подряпин сколів та мікротріщин.
 • Ну і на останок, плівка створює додатковий захист для водія та пасажирів, оскільки при пошкодженні скла його осколки не порозлітаються по салону, а залишаться на плівці.
 • В жаркий сонячний день салон автомобіля менше нагрівається. Немає потреб використовувати різноманітні незручні сонце відбивні екрани, які не зручно зберігати в автомобілі.
 • Завдяки атермальному тонуванню ви захищаєте деталі інтер'єру салону від вигорання на сонці, особливо це стосується натурального дерева та шкіри, що використовуються в інтер’єрі автомобіля
 • Захист від ультрафіолету і ІЧ випромінювання
   
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.47 [16 Голоса (ів)]