Протиугінна система «Снайпер» - Механічне блокування елементів керування

 

Виробники автомобілів могли б більше уваги приділяти питанням охорони автомобілів. За що неодноразово критикувались незалежними спеціалістами з безпеки. Хоча в дорогих автомобілях преміум класу встановлені заводські сигналізації із шифруванням та імобілайзером, це все таки недостатньо для охорони автомобіля, адже злочинці котрі бажають вкрасти автомобіль часто обновлюють свої інструменти та навички, і на кожен замок знайдеться своя відмичка. 


Ні для кого не є секретом, що радіо ефір по якому відбувається зв’язок сигналізації з пультом можна перехопити, та відкрити автомобіль. Злочинці використовують так звані «грабери» для зчитування інформації. Для викрадачів автомобілів приблизний час зламу сигналізації та крадіжки займає від 2-х до 4-х хвилин. Задача котру ставлять перед собою виробники автомобільних сигналізацій це лише збільшити час за який автомобіль можна викрасти, та максимально помішати злочинцям. Оскільки в наш час все що стосується електроніки, дуже просто зламується, то у пригоді автомобілістам стане додатково механічне блокування важливих елементів автомобіля. Навіть якщо зловмисник попаде в салон, та йому вдасться завести автомобіль, далеко він не поїде. Усім хто бажає максимально захистити свій транспортний засіб пропонуємо протиугінну систему «Снайпер».
 

ЩО ТАКЕ ПРОТИУГІННА СИСТЕМА СНАЙПЕР?

Система «Снайпер» це сучасна розробка українських інженерів, протиугінна система підвищує рівень охорони автомобіля, блокуючи важливі елементи керування транспортним засобом. Такі як:

  • Педаль акселератора чи педаль гальма;
  • Коробка перемикання передач ;
  • Ручне гальмо.

Основним елементом системи «Снайпер» являється замок у вигляді телескопічного циліндра з висувною штангою. Циліндр однією частиною закріплюється до рухомої частини системи керування автомобілем (на вибір це може бути ручне гальмо, коробка передач чи педаль), інша протилежна частина циліндра жорстко закріплюється до нерухомої частини кузова.

 


1. Телескопічний пристрій слідкуючої дії 2. Універсальний кронштейн кріплення до штатних вузлів автомобіля 3. Шатун 4. Сервісна кнопка 5. Контактна площадка з світлодіодом 6. Ключі Touch Memory 7.Зривний болт кронштейна
  

ПРИНЦИП РОБОТИ СИСТЕМИ СНАЙПЕР

Чому система «Снайпер» на сьогоднішній день вважається найбільш ефективним рішенням для охорони автомобіля. Розглянемо приклад на найбільш поширеній формі встановлення, це педаль гальма. Встановлений циліндр ніяк не мішає роботі педалі у пасивному режимі, водій не відчує ніяких змін. Коли автомобіль поставлений на охорону, і натискається педаль, то в звичне положення вона не повертається а блокується в тому місці до котрого вона була затиснута. І зважаючи на це все, автомобіль перестає рухатись. Злочинець котрий зумів обійти сигналізацію та завести автомобіль, в даній ситуації буде розгублений, та не стане шукати причини зупинки автомобіля, бо це займе багато часу. Зазвичай злочинці залишають автомобіль та тікають, часто потрапляючи в руки правоохоронних органів.

 


 

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ СНАЙПЕР

  • Надійність. Оскільки система «Снайпер» це механічне блокування, то при крадіжці автомобіля, звичайне відключення акумулятора зловмисникам не допоможе.
  • Приховане встановлення. Замок «Снайпер» встановлений таємно, і при огляді автомобіля, єдине що помітить крадій, це лише маленький світловий індикатор, котрий сповіщає що система стоїть на охороні. Єдине що вдасться зробити злочинцям це відключити світлодіод, а захист замка працюватиме далі.
  • Міцність. Замок виготовлений із міцної високолегованої сталі. Тому механічними пошкодженням цей елемент подається важко. А вважаючи обмежену доступність до розташування, то це практично не можливо.
  • Важко доступність злому. Для того щоб добратись до замка системи «Снайпер» і зняти автомобіль з блокування, слід розібрати практично половину автомобіля. Оскільки система спроектована так, щоб працювати у найбільш важкодоступному місці.
  • Швидке встановлення. Наші спеціалісти встановлять протиугінну систему, лише за один день, іноді більше в залежності від моделі автомобіля та важкості встановлення.
  • Безпека. Багато людей запитують чи не відбудеться самовільне блокування педалі у випадку збою в роботі системи під час руху. Система снайпер збудована так, що поставити автомобіль на охорону можливо лише при вимкнутому двигунові. Це виключає будь-які варіанти спрацювання блокувального замка.
  • Можливість встановлення на будь – який автомобіль. Система «Снайпер» є універсальною, тому підходить для встановлення на усі автомобілі. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.75 [4 Голоса (ів)]