Нова автомагнітола Alpine X800D для Mercedes Vito (V639)/Viano (W639) та ML (W164)/GL (X164)

 
Японська компанія Alpine представила дві нові моделі мультимедійних пристроїв для Vito (V639)/Viano (W639) та ML (W164)/GL (X164). Мультимедійна система X800D була спроектована відносно побажань та відгуків власників даних автомобілів. Метою розробників було створити зручний та комфортний виріб. І забігаючи наперед хочеться сказати що розважальна система перевищила всі сподівання, та отримала найкращі відгуки від користувачів.
 
Alpine X800D має гарний вигляд відповідно до преміум класу, ідеально вписуючись в дизайн салону, встановлюється в штатні місця без лишніх рухів. Окрім чудової зовнішньої інтеграції, система сумісна з усіма електронними функціями автомобіля. Мультимедійна система підтримує усі сучасні стандарти медіа джерел, вбудована навігація та звичайно неперевершена якість звуку, якою славиться Alpine.

 

Детально про переваги розважальної системи Alpine для автомобілів Mercedes Vito/Viano та ML/GL:

Висока роздільна здатність екрану.
В першу чергу, що одразу кидається в очі це великий 8-ми дюймовий дисплей, що на 60% більший від штатного дисплею автомобіля V та ML класу. Сучасний відео процесор забезпечує чудову якість зображення, та високу контрастність. Ви отримуєте незрівнянну детальну чіткість навігаційних карт, можливість перегляду відео та фільмів. За рахунок великого дисплею та високій роздільній здатності, краще видно навігаційну мапу, також це дозволило збільшити розмір кнопок керування на дисплеї.

Bass Engine SQ
Функція BASS ENGINE SQ дозволяє насолодитись якістю чудового звуку. Меломани цінять. Максимально збільшує басовий звук та сукупно тональний баланс. Окрім цього вбудовано багато користувацьких функцій налаштування, цифрова корекція та 9-ти полосний еквалайзер. Однак справжньою ізюминкою цієї системи буде те, що через мобільний додаток Alpine TuneIt App, цими налаштуваннями ви легко можете керувати зі свого смартфону на операційній системі iOs чи Android.Цифрове радіо DAB
Найкраща якість радіоприйому забезпечена вбудованим тюнером DAB/DAB+/DMB, що надає чудову якість звуку без шумів та перебоїв. DAB надає більше переваг користувачеві в порівнянні зі звичайним FM. Після сканування радіо частот є можливість вибрати потрібну станцію зі списком сортованим в алфавітному порядку або за жанром радіостанції.


Технологія Bluetooth®
Функція бездротового підключення мобільного телефону через технологію Bluetooth® дозволяє використовувати телефон для гучного зв’язку. Простий та зрозумілий інтерфейс має спеціальну функцію швидкого виклику найбільш часто використовуваних номерів. Окрім цього є можливість передавати потокове аудіо на мультимедійну систему, це може бути будь які аудіо файли чи навіть інтернет радіо.


Інтеграція з системою
Розробці мультимедійної системи передувало досконале вивчення усіх електронних функцій та дослідження систем автомобіля. В наслідок цього головний пристрій X800D повністю сумісний з кнопками керування на рульовому колесі автомобіля та збережена сумісність із функціональним дисплеєм на приладовій панелі. Окрім цього система спроектована так, що вмикається автоматично одразу після відкривання дверей, не чекаючи запалювання двигуна.


Висока якість звуку
Світовий лідер по якості звуку Alpine розробив систему X800D використовуючи високоякісні компоненти, особлива увага була приділена усім деталям виробу. Це в свою чергу дозволяє на основі головного пристрою будувати необмежені аудіо системи для самих затятих меломанів. Програмна частина та професійний еквалайзер, дозволяє налаштовувати звук для кожного користувача у відповідності до своїх смаків.

Відтворення відео
Мультимедійні пристрій дозволяє відтворювати відео файли та музику з багатьох джерел: CD та DVD диски з вбудованого оптичного накопичувача, різноманітні USB накопичувачі, із смартфонів та портативних пристроїв за допомогою інтерфейсу HDMI, використовуючи підключених до A/V. Для власників техніки Apple є можливість підключити iPod або iPhone. Слід відмітити що для забезпечення безпеки водія, відтворення відео можливе тільки тоді коли автомобіль не рухається.


Додаткова зручність для двох користувачів
Якщо одним автомобілем керує кілька чоловік. То кожен може зберегти свій власний профіль налаштувань системи. Через прив’язку до телефона, автомобіль використовуючи функцію Bluetooth автоматично з’єднується та завантажує збережений профіль користувача. До налаштувань котрі зберігаються в профілі відноситься: основний робочий екран ти вибране, номери телефонної книги, збережені радіостанції та огляд камери. Ця функція робить керування автомобілем більш комфортним та зручним, оскільки вам не потрібно кожного разу налаштовувати систему під себе. До індивідуальних налаштувань також відноситься Список Вибраного, що дозволяє помістити три часто використовуваних дії на один екран. Улюблені радіостанції переносяться на головний екран, для легкого перемикання між ними не відкриваючи для цього додатково аудіо програвач. Збережені точки POI, швидко увімкнуть навігацію з прокладеним до цього місця маршрутом. Виклик обраним контактам без додаткового пошуку в телефонній книзі. Також є можливість вибрати колір фону та аудіо налаштування. Все це працює для двох людей з різними телефонами, завдяки розпізнаванню телефону по Bluetooth.

Підключення HDMI
Підтримка HDMI дозволяє підключити смартфон чи медіа плеєр, та переглядати контент за допомогою повної цифрової передачі даних на широкоформатному дисплеї високої роздільної здатності. Додатково потрібно придбати кабель HDMI, що не входить до комплекту відповідно до пристрою що підключається, моделі Alpine: KCU-610HD чи KCU-610MH.

Додаток Alpine TuneIt App для налаштування та підтримки зв'язку
Мультимедійна система X800D, підтримує фірмовий додаток Alpine TuneIt App, котрий дозволяє керувати та налаштовувати звукову систему зі смартфону. Є можливість свої власні параметри налаштування, завантажити на сервер Alpine Cloud Server, для для того щоб поділитися з іншими користувачами Alpine, а також переглядати налаштування інших користувачів. Завантажити додаток Alpine TuneIt App with TTS є можливість із крамниці Apple App Store або Google Play.

Детальніше про навігацію
 
Інтегрована високоякісна навігаційна система, збудована на основі продукту IGO Primo, із зміненим інтерфейсом під стиль мультимедійної системи. Навігаційна система перевірена роками та за допомогою зручних функцій та інтуїтивному інтерфейсу, набагато полегшує водіння та робить перебування в дорозі більш приємним.


Дисплей One Look ("з одного погляду")
“One Look” робить навігацію унікальною в своєму роді. Це поліекранна технологія дозволяє виводити на екран навігаційної мапи інформацію щодо відтворюваного аудіо. Це знімає потребу перемикатися між різними додатками, щоб змінити трек чи радіо станцію. Для увімкнення поліекранного режиму One Look слід лише натиснути кнопку. Ця функція буде дуже зручною у довгих поїздках.
Розширені функції для більшого задоволення від водіння
Оскільки програмна частина основана на картографічному продукті IGO, пристрій підтримує сучасні навігаційні карти усіх країн, котрі часто оновлюються. В залежності від вашого місця проживання та подорожей, вам будуть встановлені відповідні карти, котрі ви самі можете доповнити придбавши ліцензію. Величезна база даних POI полегшить пошук вибраних місць, да та допоможе знайти необхідні об’єкти в тих місцях де ви ще не були.
Функція Lane Guidance вказує водію на найкращу смугу для руху, а функція  Dynamic TMC Route Guidance підказує маршрут з найменшою кількістю заторів.

Мапи з 3D орієнтирами
Режим 3D надає більш реалістичний вигляд мапі, та допомагає швидше зорієнтуватись на місцевості де прокладений маршрут. Навігаційна програма пропонує сотні 3D орієнтирів, в місті чи за містом.
Режим автомагістралі
У цьому режимі, на головному екрані окрім мапи буде відображатись додаткова інформація про поїздку, місця відпочинку, кемпінги, автозаправні станції чи кафе. Відображається відстань та приблизний час прибуття до кінцевої точки.


Розширене введення адреси
Для кращого та більш зручного пошуку адреси, навігаційна програма підтримує індекси усіх європейських країн, а також 7-значні індекси Великої Британії. Система підтримує 33 мовні клавіатури для введення адреси, включаючи кирилицю та грецьку мову.

Штатна магнітола Mercedes-Benz ML (W164)/GL (X164) - Alpine X800D-ML
Штатна магнітола Mercedes-Benz Vito/Viano (V639) - Alpine X800D-V


Розширення системи
Технологія допомоги під час паркування
Додаткове підключення камери заднього виду із використанням сучасних технологій забезпечує безпечне паркування.
Камера активується автоматично при увімкненні задньої передачі та вмикається звуковий індикатор, для сигналу із паркувальних датчиків. На зображення з камери заднього виду накладаються паркувальні лінії відповідно до габаритів автомобіля. Також додатково присутні чотири режими огляду. Режим «мульти-огляд» ділить екран на дві половини для огляду лівої та правої задньої частини автомобіля. Огляд зверху дуже зручний в паркуванні та корисний буде у випадку коли потрібно причепити причіп до автомобіля.
 

 


Цифровий високоякісний підсилювач
Для вдосконалення аудіо системи на автомобілях ML/GL класу, використовують цифровий підсилювач Alpine PDP-E310ML, що видає чистий та потужний звук. Підсилювач має вбудований процесор обробки звуку DSP, та спеціально розроблений для ML класу. Щоб отримати максимально оптимальні налаштування звуку, підсилювач програмується відповідно до правосторонньої чи лівосторонньої конфігурації керма автомобіля, та навіть відносно зросту водія.

 

Система високоякісних динаміків
Також для ML класу  пропонується комплект динаміків високого класу. Котрий  складається із фронтальної системи з м’якими твітерами з купольною мембраною, великі динаміки середньо частотного діапазону та потужний сабвуфер діаметром 20 см.
Аудіо система відповідно пристосована до цифрового підсилювача та забезпечують чудову якість звуку і оптимальний звуковий фон. Крім того, динаміки сконструйовані спеціально під місця розташування оригінальних динаміків та сабвуферів.

Відео огляд встановленої автомагнітоли Alpine X800D-ML в Mercedes ML W164 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ів)]