Pandora DXL 5200 - GPS/GSM-сигналізація для вантажного транспорту і спецтехніки

 
Один з кращих на ринку виробників автомобільних охоронних комплексів, компанія Pandora представила світові нову автосигналізацію Pandora DXL 5200, яка спеціально розроблена для установки на вантажні автомобілі, та іншу спецтехніку (автобуси, трактори, комбайни тощо) з напругою на борту від 6 до 24 вольт. 
Нова автосигналізація Pandora DXL 5200 відноситься до класу GPS/GSM сигналізацій. Відмінністю від більшості конкурентних продуктів є можливість роботи одночасно з двома СІМ - картами різних операторів стільникового зв'язку. Власник сигналізації має можливість задавати зону дії для кожного оператора, виставляти пріоритет у виборі сім карти для роумінгу.
 
Охоронна система Pandora DXL 5200, поставляється з модулем для підключення до CAN/LIN/K-BUS-шинами. Це дозволить повністю підключити всі існуючі протоколи. Виробник також подбав про наявність двох незалежних RS-485 входів. Через них можна підключити додаткові датчики контролю палива, датчики навантаження на вісь, та інші. Автосигналізація, Pandora DXL 5200 надійно захищена від злому зловмисниками, а також від перепадів напруги. Важливою особливістю є можливість підключення функції автоматичного запуску двигуна.


 
 
Автосигналізація обладнана GPS/ГЛОНАСС-модулем. Завдяки цій функції власник автомобіля може переглянути маршрут пересування автомобіля або визначити поточне місце розташування транспорту. Є також «Тривожна кнопка», і спеціальний інтерфейс для підключення гарнітури зв'язку з водієм.
 
В охоронний комплекс Pandora DXL 5200 вже вбудовані датчики удару, переміщення, температури і нахилу. Є і стійкість до екстремальних температур. У виробника є спеціальний онлайн-ресурс, що дозволяє в реальному часі спостерігати за автопарком, відслідковувати маршрути, рівень палива і. т. д. Є можливість налаштування SMS повідомлень.

 
Дана новинка чудово підійде для автопарків, а також просто власникам вантажних автомобілів, або іншого габаритного транспорту. Автосигналізація Pandora DXL 5200 буде служити вам як охоронна система і як система стеження, яка допоможе скоротити витрати, і бути в курсі місцезнаходження ваших автомобілів.
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]