Автомобільний цифровий DVB-T2 тюнер - Дивіться TV в автомобілі

 
З дня появи на території України, нового стандарту мовлення цифрового наземного телебачення формату DVB-T2, пройшло вже близько 2-х років, однак цифрових автомобільних ТВ тюнерів здатних працювати з кодованими телеканалами в нашій країні, у продажу до цих пір немає. Попит на них постійно збільшується, так як вже практично в кожному третьому автомобілі є монітор або штатна магнітола, або портативний навігатор або DVD плеєр, і рано чи пізно у власника з'являється бажання розширити функціонал свого автомобіля.  

Нещодавно ми тестували на автомобілі, задумку, яку виношували досить довго. Нашим фахівцям вдалося зробити комплексне рішення для комфортного перегляду цифрового телебачення DVB-T2 в автомобілі. Крім підбору чутливого DVB-T2 тюнеру, стояло завдання 12В живлення, вібро-і волого-захисту, виносного ІЧ-датчика, а також потужної ТВ антени. По правді кажучи, ми перепробували досить велику кількість різноманітних тюнерів і автомобільних ТВ антен. Всі вони тестувалися в реальних умовах, як в міських пробках, так і на швидкості до 60 км/год. І ось шляхом численних тестів, проб і удосконалення ми готові надати клієнту повністю робоче рішення: «Телебачення в автомобілі» - на основі цифрового DVB-T2 тюнера і ТВ антени Calearo.
 
Автомобільний цифровий DVB-T2 тюнер повністю універсальний. Його можна підключати як до рідних автомагнітол (може знадобитися додатковий відеоінтерфейс), до замінників штатних автомагнітол, до моніторів в підголовниках, до стельових моніторів, екранів для камер заднього виду, дзеркалам заднього огляду з екраном - простими словами до будь-якого пристрою, яке оснащено екраном і відеовходом. Сам DVB-T2 тюнер встановлюється приховано в зоні видимості пульта залишається тільки виносний датчик. Антена в залежності від типу автомобіля встановлюється або в салоні, або зовні автомобіля.
 
Внутрішня плата ТВ тюнера оброблена спеціальними матеріалами, для забезпечення стабільної роботи обладнання і в літню спеку і в холод, а також при постійній вібрації. Краща якість прийому сигналу здійснюється звичайно ж, коли автомобіль не рухається, проте після тестування в реальних умовах ми можемо сміливо заявити, що зображення прийнятної якості зберігатися і при швидкості 50-60 км/ч.
 
Меню автомобільного DVB-T2 тюнера просте і інтуїтивно зрозуміле. Реалізовано як російською, так і українською мовою. Автомобільний цифровий DVB-T2 тюнер здатний приймати більше 30 ефірних каналів. Невеликим бонусом буде служити і відео програвач. Тюнер оснащений стандартним USB входом. Підключивши USB флешку з відео файлами ви можете переглядати фільми і музичні кліпи, поки когось чекаєте, чи стоїте в пробці.

Відео огляд:

 
Замовити автомобільний DVB-T2 тюнер можна у нас:
 
Купити автомобільний комплект DVB-T2 тюнер + ТВ антена Calearo
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [2 Голоса (ів)]