Універсальний доводчик (дотяжка) автомобільних дверей Slamstop

 
Шановні відвідувачі і клієнти, з радістю повідомляємо вам про появу на ринку України, сенсаційної новинки - універсального доводчика (дотяжка) автомобільних дверей Slamstop. Даний доводчик необхідний для того, що б притягувати нещільно зачинені двері до повного закриття.

 

  Доводчик автомобільних дверей Slamstop, це повністю інноваційна технологія, яка раніше була доступна тільки в автомобілях преміум класу. Тепер же це обладнання можна встановити на двері практично будь-якого автомобіля незалежно від марки і року випуску. Дане обладнання можна віднести не тільки до класу комфорту, але і до класу безпеки під час руху.


 
Переваги доводчиків автомобільних дверей Slamstop
 
1. З даним доводчиком, двері вашого автомобіля завжди закриті, система позбавить вас від грюкання дверима по кілька разів, а заодно і збереже нервову систему автовласника.
2. Універсальність. Доводчик повністю універсальний і може бути встановлений на автомобіль будь-якої цінової категорії.
3. Щільно закриті двері - це безпека Вас і ваших пасажирів.
4. Пристрій спеціально розроблений для європейського ринку, з складових преміум класу. Виробник заявляє про працездатність механізму, протягом більше 30 000 циклів відкривання закривання, що становить близько 10 років.

 
Де встановити доводчик дверей?
 
Замовити і встановити універсальний доводчик автомобільних дверей Slamstop у Львові ви завжди можете в нашій автостудии. Процес установки займає в середньому один робочий день.

 
Характеристики;
 
• Регулювання плавності закриття дверей: від 1 до 2,5 секунд;
 
• Гарантія працездатності - понад 30 000 робочих циклів;
 
• Максимальний рівень шуму - 50 дБ;
 
• Робоча напруга - 12 В, сила струму - 7 (0,02 А/год в режимі очікування);
 
• Пристрій можна встановлювати на автомобіль будь-якої марки. Мінімальна товщина дверей - 50 мм (більше 95% всіх існуючих автомобілів).  
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.69 [8 Голоса (ів)]