Різновиди вінілових плівок для стайлінгу авто

 
Вінілова автоплівка - це унікальний матеріал, який здатний змінити зовнішній вигляд будь-якого автомобіля до невпізнання. Вінілові плівки мають широке застосування для стилізації кузова і салону автомобіля, а також для захисту кузовних деталей від невеликих пошкоджень. На сьогоднішній момент існує безліч різноманітних автоплівок, кожна з них має свої області застосування, переваги і недоліки.

Є ряд плівок, які найбільше користуються попитом - це прозора антигравійна і карбонова плівка. З першою визначитися дуже легко, тут назва говорить сама за себе. Ця плівка служить для захисту деталей кузова, які більше схильні до зовнішніх впливів, подряпин і сколів. Друга ж плівка, карбонова, служить для обклеювання зовнішніх частин кузова для придання їм більш привабливого вигляду. Карбоновою плівкою можна обклеїти весь автомобіль, але в більшості випадків вона наноситься тільки на певні їх частини - капот, дзеркала і т.д.

Але крім цих плівок існує і безліч інших, які також володіють захисними властивостями, так і прекрасним зовнішнім виглядом. Для людей, які люблять все блискуче - є хромовані та металізовані плівки різних кольорів, що утворюють на кузові автомобіля дзеркальну поверхню. Для любителів протилежності хрому, є вінілова матова плівка, яка володіє насиченим і глибоким відтінком.

Для загального уявлення, для людей, які не знайомі з таким видом зовнішнього тюнінгу автомобіля нижче будуть згадані більш популярні види плівок.

Автомобільна плівка 3D-карбон
На ряду з глянцевими та матовими вініловими плівками, плівка під 3D-карбон є більш поширеною і відмінно підходить для стайлінгу будь-якого автомобіля. На відміну від плівки 2D-карбон, яка являє собою звичайну глянцеву або матову поверхню з надрукованим малюнком, плівка 3D-карбон володіє об'ємною текстурою. За рахунок фактурної структури, вона практично ідентична з цим карбоном. Завдяки своїй товщині, плівка 3D-карбон забезпечує прекрасний захист елементів кузова від подряпин і відколів. Ця плівка має велику кількість різноманітних кольорів: чорний, синій, білий, сірий і т.д.  Застосовуватися може не тільки для зовнішнього стайлінгу кузова автомобіля, але і для обробки декоративних елементів салону автомобіля.

Автомобільна плівка під шкіру
Останнім часом стала дуже популярна плівка, що імітує шкіру рептилій - крокодила або змії. Ця вінілова плівка на кузові автомобіля виглядає досить оригінально і надає йому дорогий зовнішній вигляд. Плівка під шкіру рептилій дорожче від інших, але вона більш стійка до механічних пошкоджень. Ця плівка може застосовуватися як для зовнішнього стайлінгу автомобіля, так і для внутрішньої обробки декоративних елементів салону. Плівка під шкіру може бути різноманітною: під шкіру крокодила, ящірки, змії та інші, також є безліч різноманітних кольорів і відтінків. Застосування такої плівки додасть автомобілю неповторний зовнішній вигляд.

Автомобільна плівка під шліфований алюміній
Вінілова плівка під шліфований алюміній - це прекрасна альтернатива металу, для тих випадків, коли від нього вимагається лише декоративна функція. Ця плівка чудово підійде для тих випадків, коли необхідно стилізувати зовнішню або внутрішню поверхню під шліфований метал. Колірні рішення такої плівки різноманітні: чорний, сріблястий, золотистий, бронзовий, синій і темно-сірий.

Антигравійна плівка захисна
Автомобільна антигравійна плівка - це справжній порятунок для лакофарбового покриття автомобіля від таких неприємностей, як гілки дерев, дрібний гравій, каміння і т.д. Антигравійна плівка користується попитом цілий рік, так як автомобіль постійно піддається зовнішнім впливам призводить до подряпин і сколів. Як правило антигравійною плівкою обклеюються тільки ті місця, які більше схильні до пошкоджень: капот, фари, крила, бампера і пороги. Перевага цієї плівки полягає в тому, що вона практично не помітна на кузові автомобіля.

Глянцева вінілова автопленка

Глянцева автомобільна плівка - це найпростіший варіант для стайлінгу і зміни кольору автомобіля. Така плівка рясніє кількістю кольорів і відтінків, і тим самим дозволяє легко підібрати саме те, що необхідно. Ця плівка створює враження відполірованого до блиску лакофарбового покриття кузова автомобіля. Як правило такою плівкою заклеюється весь кузов автомобіля, а до її основних особливостей можна віднести те, що вона забезпечує захист лакофарбового покриття від вигоряння під дією сонячних променів, подряпин і відколів.

Матова автомобільна плівка
Матова плівка - це повна протилежність глянцевому вінілу. Матова плівка, особливо темних відтінків, чудово поглинає і розсіює світло, в наслідок чого обклеєна поверхня має більш глибокий і насичений колір. Матова автомобільна плівка має безліч різноманітних кольорів і тонів, а також буває текстурний і глянцевий. Більш популярними відтінками цього вінілу є чорний, синій і білий.

Вінілова плівка алмазна крихта
Плівка алмазна крихта з'явилася зовсім недавно, але вже отримала значний попит. Ця плівка виглядає дуже красиво в будь-якому колірному рішенні, але значним попитом користується чорна. Блискітки і глибокий матовий чорний колір дають неймовірний ефект, особливо він проявляється на сонці. Дуже привабливо виглядають і інші кольори плівки алмазна крихта - синій, фіолетовий, помаранчевий, білий, сірий і червоний. Ця плівка чудово підходить для зовнішнього стайлінгу автомобіля і надає йому особливий шарм.

Хромована карбонова плівка

Хромований карбон з'явився зовсім недавно, але вже встиг стати популярним серед аматорів автотюнінгу. Ця плівка поєднує в собі абсолютно різні поверхні - від карбону дісталася об'ємна текстура, а від хромованої плівки дісталася дзеркальна поверхня. В результаті чого з'явилася автомобільна плівка не схожа ні на що, якій можна обклеювати кузов і деталі салону автомобіля.

Камуфляжна автомобільна плівка
Камуфляжна вінілова плівка досить затребувана серед автовласників, які віддають перевагу активному відпочинку на природі, полювання або рибалку. Вініловий камуфляж прекрасно захищає кузов автомобіля від подряпин при їзді по пересіченій місцевості. Також камуфляжна плівка дозволяє залишити автомобіль на тривалий час без нагляду за містом - ця плівка дозволяє надійно заховати автомобіль від сторонніх поглядів серед дерев і чагарників. Автомобіль, який обклеєний камуфляжним вінілом виглядає красиво і незвично.

Автомобільна плівка-хамелеон

Вінілова плівка-хамелеон відрізняється від інших видів автомобільних плівок своїм незвичайним кольором. Плівка-хамелеон має одразу кілька відтінків, які змінюються залежно від кута під яким на неї дивитися, а між її основними кольорами проявляється безліч напівтонів. Саме тому цей вид автовініла і отримав назву - хамелеон. Ця плівка добра тим, що вона ніколи не набридає і завжди виглядає по-новому. Вінілові плівки-хамелеон можуть мати різні структурні малюнки: під шкіру змії, карбон, матова і глянцева.
Перламутрова вінілова автопленка

Перламутрова автоплівка - це білий вініл, який переливається на сонці, як перли. Як правило така плівка володіє декількома додатковими відтінками. Перламутровий автовинил має безліч відтінків, але більш популярними є біло-рожевий, біло-зелений і біло-золотий перламутр. Ця плівка відмінно підійде для тих випадків, коли хочеться щось більш цікаве, ніж звичайний матовий або глянцевий білий колір.

Вінілова плівка на фари

Вінілова плівка на фари має декілька призначень, а її ціна при цьому зовсім невелика. В першу чергу, ця плівка використовується для тюнінгу автомобільної оптики. Плівка для фар має безліч відтінків і дає можливість тонувати їх під колір кузова автомобіля. Є один важливий факт вінілу для фар - це захист від подряпин і сколів, які виникають при попаданні на них твердих предметів і гравію.

Стикербомб
Стикербомб - це новий напрямок в області вінілових плівок. Власне кажучи, він являє собою звичайну вінілову плівку з малюнком, на якому зображено безліч наклейок. Малюнок складається з багатьох елементів, які підбираються за тематикою або простий набір випадкових стикерів. Зазвичай, елементи стикербомбинга володіють яскравою кольоровою гамою. Цей вид стайлінгу автомобіля дуже сильно привертає увагу оточуючих, так як він виглядає досить цікаво і яскраво. Стикербомб найчастіше застосовується для зовнішнього оформлення автомобіля, але також його можна застосовувати і для оформлення салону авто.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]