Перетяжка салона авто. Обираєм матеріали для пошиття салона

 
Практично кожен з автовласників хоче отримати значно більше комфорту від салону автомобіля, ніж це надають більшість автовиробників в своїх одноманітних заводських салонах. Якісний і унікальний салон автомобіля, дуже сильно перетворює автомобіль в цілому. Такий салон виглядає значно привабливіше і багатше, та й їздити в ньому значно приємніше і комфортніше.


Якщо кузов автомобіля може бути схожим на інші, то салон автомобіля можна піддати значним змінам практично у всьому. Більш значним змінам віддаються передній і задній ряд сидінь, панель торпедо, кермо і двері автомобіля.

Далеко не кожен матеріал підходить для якісної обробки салону автомобіля. Для того, щоб салон завжди виглядав як новий, варто використовувати тільки якісні матеріали, які мають високу практичність і стійкі до зносу. Для якісного перетворення салону широко використовуються спеціальні автоматеріали: автомобільна шкіра, алькантара, замша, велюр, екошкіра, шкірозамінник, карпет та інші. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки, відповідно області їх застосувань та ціну.
Більш детальніше про переваги матеріалів, які найчастіше застосовуються для перетяжки салонів поговоримо трохи нижче:

Перетяжка салону автомобільної шкірою

Автомобільна шкіра - це самий довговічний і кращий матеріал, який застосовується для внутрішньої обробки салону. Звичайно ж за ціною автомобільна шкіра буде дорожче інших матеріалів. Але висока ціна цього матеріалу компенсується її якістю і довговічністю. Шкіряний салон має прекрасний естетичний вигляд, він виглядає багатим і розкішним. Ні для кого не є секретом, що всі дорогі виробники автомобілів, салони своїх авто обробляють саме шкірою високої якості. Крім естетики, такий салон має практичність - не боїться вологи, сильних перепадів температур і легко видаляються сліди будь-яких забруднень.
Перетяжка салону шкірзамінником і екошкірою

В цілях захисту природи, був розроблений новий синтетичний матеріал - екошкіра. За своїми практичними характеристиками він майже ідентичний натуральній шкірі - довговічний, стійкий до зношування, не боїться вологи і перепадів температур. Екошкіра може мати різні фактурні малюнки, тим самим повністю імітуючи натуральну шкіру. Якщо порівнювати ці два матеріали за ціною, екошкіра буде значно дешевше від натуральної. При всіх своїх перевагах, цей матеріал має також істотний мінус - якщо Ви пролили на нього який-небудь напій, то це місце потрібно відразу ж протерти насухо.

Варто згадати і про особливості догляду за екошкірою - для чищення цього матеріалу можна використовувати нашатирний спирт або горілку. Чистка екошкіри тепловою обробкою, засобами, що містять хлор і чистка абразивними засобами протипоказані.
Перетяжка салону алькантарою

Алькантара - це синтетичний матеріал, який створений за новітніми технологіями. Алькантара складається з надтонких волокон, які поєднані в нетканинну структуру. Цей матеріал має безліч переваг і дуже практичний у використанні - приємний на дотик, не розтягується і не осідає з часом, абсолютно не боїться вологи і перепаду температур, тривалий час використання. Протипоказання по чищенню алькантари такі ж як і у екошкіри - не бажане використання абразивних засобів і засобів, що містять хлор.

До речі дуже гарно, стильно і багато буде виглядати комбінована перетяжка салону автомобіля алькантарою і шкірою. Алькантара має широку гаму кольорів і відтінків, що дає можливість легко підібрати необхідний варіант.
Перетяжка салону автомобіля карпетом

Карпет - це штучний матеріал, який був розроблений спеціально для тюнінгу авто. Цей матеріал має ряд своїх переваг - не піддається впливу плісняви, відштовхує пил, не вигоряє на сонці і чудово зберігає колір, не розтягується. Найчастіше карпет застосовується для перетягування елементів акустики - колонок, сабвуферів, подіумів і т.д. Матеріал дуже зручний в роботі по перетяжці складних елементів салону і саме тому він користується популярністю в тюнінг-ательє. Карпет володіє прекрасними теплоізоляційними характеристиками і значно знижує рівень сторонніх шумів, які проникають всередину салону.

Перетяжка салону флоком (флокування)

Останнім часом перетяжка салону оксамитом (флоком) стає дуже популярним видом внутрішньої обробки салону. Флок має безліч переваг і про них однозначно варто згадати - прекрасні звуко - і шумоізолюючі якості, великий вибір кольорів, приємний на дотик і благородний вигляд, довговічний і стійкий до зношування, не боїться перепадів температур.
Кожен з цих матеріалів чудово підходить для перетяжки будь-якого елемента салону автомобіля. Більш популярними звичайно ж вважаються натуральна шкіра і алькантара, так як ці матеріали мають чудові характеристики і доглядати за ними значно простіше. Також ці матеріали створюють вигляд дорого салону і забезпечують значно більше комфорту.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [4 Голоса (ів)]