Захисна автоплівка VentureShield від виробника 3М

 
Їздити в доглянутому і красивому автомобілі - надає масу задоволення. Але так не завжди буває, так як суворі міські умови щодня піддають кузов авто руйнуючому впливу атмосфери і абразивних матеріалів, які знаходяться на дорожньому полотні.


Лакофарбове покриття автомобіля завжди піддається впливу каменів, дрібного гравію, солей та іншого. В таких умовах зберегти заводське фарбування транспортного засобу досить складно і практично не реально. А що робити в тих випадках, коли Ви вирішили через пару років продати свій автомобіль, а замість нього придбати новий? Продати автомобіль з подряпаним або фарбованим кузовом досить складно, а якщо фарбування автомобіля не пошкоджене, то продати його буде простіше і ціна буде значно вище.
На будь-якому автомобілі при активному використанні дуже швидко з'являються подряпини і сколи на лакофарбовому покритті, в результаті чого, через деякий час виявляються сліди корозії. Звичайно ж ушкоджені ділянки фарбування автомобіля можна підфарбувати в майстерні, але воно зовні і по своїм властивостям буде відрізнятися від рідного.

На даний момент для захисту лакофарбового покриття автомобіля є дуже ефективний варіант - захисна антигравійна плівка. На нашому ринку відмінно себе зарекомендувала поліуретанова плівка VentureShield від виробника автоплівок 3М. Ця плівка практично не помітна на кузові автомобіля, але чудово захищає покриття від утворення відколів, подряпин, незначних пошкоджень і механічного зносу. Товщина такої плівки в середньому становить 175 мікрон і тим самим вона забезпечує надійний захист кузова.
Захисна плівка VentureShield має спеціальний верхній захисний шар, який зберігає колір фарбування та елементи графічного дизайну автомобіля. Антигравійна поліуретанова плівка має підвищену гнучкість, добре лягає на складні контури кузова і має тривалий термін служби.

Також є ще один варіант захисту лакофарбового покриття - це захист прозорою вініловою плівкою. Товщина такої плівки відрізняється від поліуретанової - вона тонша, товщина складає в середньому 100 мікрон. Вінілова плівка дешевша, але відповідно вона поступається в плані захисту. Вінілова плівка не забезпечує належного захисту лакофарбового покриття при попаданні на нього каміння, а от з мілким гравієм і гілками справляється непогано.
Як правило, антигравійною плівкою весь автомобіль не обклеюється, а тільки ті елементи, які найбільше піддаються зовнішньому впливу під час руху автомобіля. Стандартно обклеюються такі кузовні елементи: частина капота, дзеркала, передній бампер, крила і місця під ручками відкривання дверей. Зазвичай достатньо стандартного набору, але за бажанням клієнта можна обклеїти автомобіль повністю.
Антигравійна плівка VentureShield від виробника 3М дозволяє зберегти первинний зовнішній вид лакофарбового покриття автомобіля навіть через кілька років активної їзди по пересіченій місцевості, заміській трасі або по місту. Ця плівка зводить до мінімуму появу сколів, подряпин і інших дефектів на фарбуванні автомобіля.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]