Стайлінг автомобіля 3D-карбоном

 
Тюнінг автомобілів вже давно є невід'ємною частиною життя автовласників. Кожен з них прагне виділити свій автомобіль незвичайним зовнішнім оформленням серед інших. На сьогоднішній день існує безліч різних способів надати автомобілю неповторний і унікальний зовнішній вигляд. Але на даний момент лідером є стайлінг карбоновими і вініловими плівками.

У попередніх статтях вже не раз згадувалося про різноманітні вінілові автомобільні плівки, які застосовуються для стайлінгу автомобілів. У цій статті Ви зможете детальніше дізнатися про застосуваннях карбонової плівки і що вона собою представляє.

Карбонова плівка являє собою один з різновидів вінілових плівок, яка має унікальний склад і структуру, які імітують карбонове волокно. Ця плівка дозволяє втілити найсміливіші рішення стайлінгу автомобіля, так як вона має безліч різних фактур і колірних рішень.
Я думаю, що такий матеріал як карбон знайомий багатьом, а особливо любителям автоспорту. Цей матеріал широко застосовується для виготовлення деяких зовнішніх елементів кузова автомобіля, він володіє невеликою вагою, але при цьому має значний запас міцності. Але застосування такого матеріалу в стайлінг повсякдневных автомобілів буде дуже дорогим і не кожен автовласник може його собі дозволити. Саме цей факт і зумовив появу вінілових плівок, які по тактильним і візуальними ознаками повністю повторюють карбон.
Якщо пробувати на дотик, то ця плівка трохи нагадує вироби зі шкіри. Колірна гамма цього матеріалу дуже велика, але більш поширеними є чорно-графітові відтінки, так як вони максимально наближені до натурального карбону.

Варто зазначити властивості цієї плівки - вона відноситься до групи високоміцних і надійних автомобільних плівок. Товщина такої плівки може становити від 150 до 250 мікрон в залежності від виробника і фактурного малюнку. Таким чином цей матеріал володіє високою міцністю, але при цьому володіє високим коефіцієнтом розтягування.
Як вже згадувалося раніше, карбонові плівки можуть бути різноманітні: звичайна гладка вінілова плівка, яка має нанесений малюнок під карбон і плівка 3D-карбон, яка повністю повторює структуру карбону. Покупцеві, який зупинився на виборі карбонової 3D плівки варто розуміти, що він отримує більш високу якість виробленого товару. Цей матеріал виконує всі функції, які на нього покладені - приховує практично всі недоліки поверхні, більш стійкий до подряпин, має міцну основу, володіє самоклеючим ефектом і захищає лакофарбове покриття автомобіля від вигорання.
Ці властивості дозволяють застосовувати її для обклеювання різноманітних елементів кузова автомобіля. Карбонова плівка чудово лягає як на великі рівні поверхні, так на поверхні з безліччю поворотів і вигинів. Такою плівкою дуже часто обклеюють передню частину автомобіля і дзеркала, тим самим він набуває більш спортивний і агресивний вигляд.
Карбонову 3D плівку можна сміливо назвати композитним матеріалом, який використовується для стайлінгу автомобілів. Для тих, кому дійсно важливий зовнішній вигляд автомобіля після обклеювання карбоновою плівкою, виробники пропонують безліч різноманітних кольорів і відтінків. Плівка чорно-сірого відтінку додасть автомобілю більш стриманий і елегантний вигляд, і машина буде виглядати більш дорого. Також доступні і інші колірні рішення - золотий, бронзовий, срібний, червоний, синій та інші. Дуже часто такі плівки використовуються з іншими видами вінілових плівок для досягнення матового, прозорого або кольорового ефекту.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]