Перетяжка салона авто шкірою та алькантарою

 
Всі автомобілі, які виходять з заводу мають одноманітні і нуднуваті салони, і в більшості випадків вони не влаштовують автовласників. Практично кожен власник автомобіля бажає прояв індивідуальності в салоні авто, підкреслити його стиль, надати йому неповторний дизайн і отримати більше комфорту.


Тюнінг салону автомобіля може бути різноманітним - повна перетяжка салону, реставрація салону або оздоблення його окремих елементів (крісел, керма, панелі торпедо тощо). Але головним його чинником є перетворення салону в цілому, зробити його більш багатим і привабливим, а найчастіше отримати більше комфорту, так як більшість заводських крісел не мають якісних матеріалу і не забезпечують належної бічної підтримки.

На даний момент існує безліч матеріалів, які застосовуються для тюнінга салону автомобіля: натуральна шкіра, алькантара, велюр, замша, шкірзамінник і текстильні матеріали. Але більш популярними і поширеними матеріалами для внутрішньої обробки салону є натуральна шкіра і алькантара. Перетяжка салону автомобіля цими матеріалами є більш престижним і довговічним варіантом для заміни застарілої оббивки салону та надає можливість самовиразитися в дизайнерських рішеннях.
Колірні рішення натуральної шкіри різноманітні - чорна, коричнева, сіра, біла з безліччю відтінків і іншими рішеннями в кольоровій гамі, що з легкістю дозволить підібрати бажаний колір або їх комбінацію. Також шкіра може бути різноманітної фактури - гладкою, з тисненням, перфорацією і т.д.

Повна перетяжка салону автомобіля шкірою включає в себе обробку сидінь, підголовників, перетяжку дверних карт, підлокітників, керма, перетяжка панелі торпедо, ручки КПП і ручки ручника, центральної консолі та інших пластикових елементів салону. Салон автомобіля можна перетягувати як повністю, так і окремі його елементи, тут вже все буде залежати від побажань і бюджету замовника.
Перетяжка салону автомобіля шкірою, крім престижності має ще і практичність. Натуральна автомобільна шкіра покращує шумоізоляцію, акустичні властивості салону і має відмінні характеристики щодо її міцності під час експлуатації.
Також для перетяжки та пошиття салону дуже часто застосовується алькантара. За зовнішнім виглядом і характеристиками цей матеріал нагадує натуральну замшу за винятком його виробництва - він робиться з синтетичних волокон. Цей матеріал має безліч переваг - він довговічний і зносостійкий, стійкий до зовнішніх впливів, має багату колірну гаму починаючи від нейтральних відтінків і закінчуючи ультра яскравими, дуже приємний на дотик і має м'яку оксамитову поверхню. До речі, дуже багато світових автовиробників використовують алькантару для обробки салону своїх автомобілів в заводському виконанні.
Якщо порівнювати характеристики і вибирати, що ж все-таки краще - шкіра або алькантара? Тут варто сказати, що обидва матеріали гарні і дуже популярні для оздоблення салону. Алькантара більш м'яка і еластична у порівнянні зі шкірою, а в іншому ніяких відмінностей немає. Також для пошиття салону можна використовувати комбінацію шкіри і алькантари, такий салон буде виглядати дуже стильно і буде дуже практичний у використанні.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 [2 Голоса (ів)]